הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

ראיון עם יונית מהצרי – אלופת ישראל בהאבקות לתלמידות

מאת: בן שיף writer
תאריך: 2012-03-08 10:32:07

ראיון עם יונית מהצרי – אלופת ישראל בהאבקות לתלמידות
"ראיון עם יונית מהצרי – אלופת ישראל בהאבקות לתלמידות"

יונית מהצרי, בת עירנו היא כוכב עולה בעולם ההאבקות הישראלי. יונית זכתה לאחרונה באליפות הארץ לתלמידות בהאבקות שהתקיימה בפברואר השנה בנצרת עילית. יונית רק בכיתה ט' ומתאמנת רק 4 חודשים, וכבר הצליחה לטפס אל הפסגה, לנצח את כולם ולקטוף את הפרס הראשון בתחרות הארצית. יונית היא מתאבקת חדשה, מוכשרת ביותר, חניכת "כפר הילדים נרדים" אשר מהווה גאווה רבה לכפר ולעיר.

יונית מספרת: "אני לא נערה עדינה, אוהבת וצריכה להוציא מרץ, מצאתי בהאבקות מפלט – זה עושה לי כיף". יונית מתאמנת בכל ימות השבוע ולוקחת את ה"תחביב" החדש ברצינות. "אני משקיעה המון", היא מספרת, "אוהבת הרבה את מה שאני עושה, התאמצתי רבות ואני גאה בהישגי".

האבקותהיא אמנות לחימה עתיקה בה נעשה שימוש בהתגוששויות, אחיזות ולפיתות שונות. האבקות היא תחרות פיזית בין שני אנשים המנסים להשיג יתרון אחיזה האחד על השני במטרה להכריע את המתחרה באמצעות כוח גופני ובתרגילי זריזות ללא שימוש בכלי נשק.

"זה לא קל לבנות לעסוק בספורט שלכאורה מוגדר לבנים, אבל תמיד ראיתי את עצמי כטום-בוי ואני ממש טובה במה שאני עושה" מספרת יונית. בזמנה הפנוי היא אוהבת לבלות עם חברים, לראות טלוויזיה, לשמוע מוזיקה ולרקוד. אנו מאמינים ביונית ומאחלים לה הרבה הצלחה בדרך בה בחרה ומבטיחים להמשיך ללוות אותה בקריירה החדשה שלה.