הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

יריד התיישבות בנגב ובגליל 2011

מאת: צוות מרכז הצעירים writer
תאריך: 2011-10-27 11:05:56

יריד התיישבות בנגב ובגליל 2011
"יריד התיישבות בנגב ובגליל 2011"

ביום שלישי ה-18 לחודש, חול המועד סוכות, התקיים יריד ההתיישבות השנתי של המשרד לפיתוח הנגב והגליל.
בגאווה רבה נסענו לייצג את עירנו ערד.


היריד התרחש במגרש "מכבי" אשר בנמל תל אביב. עשרות דוכנים של כל הישובים בנגב ובגליל מילאו את המגרש, כל ישוב עם יתרונותיו וחומרי הסברה רבים. מתחמים שונים כגון: מתחם יזמות ותעסוקה עם כל המשרות הפנויות בנגב ומתחם קהילות צעירות שבו הוצג גרעין ההתיישבות אשר מוקם בימים אלה בערד. במתחם ההופעות הוקם מסך ענק ששידר כל העת את חזרתו של יגאל שליט הביתה וגרם בכל רחבי היריד לשמחה גדולה. כמו כן, הוקמו דוכני מזון ושתייה, דוכני יצירה לילדים ומתחם מתנפחים, כאשר הקהל שהגיע זכה ליהנות מהסברה על כל עיר או ישוב, ופעילויות רבות נוספות.


ראוי לציין בגאווה רבה שביתן ההסברה של ערד היה הומה אדם, ושקק מתעניינים אשר ביקשו מידע מסוגים שונים לגבי יזמות, התיישבות ובנייה בעיר. בסופו של יום, ההצלחה שלנו התבטאה ב-54 משפחות שהביעו התעניינות רבה ורצון להתיישב בערד, לאחר שקיבלו הסברים מפורטים ונרחבים בנושאי מגורים, תעסוקה, השכלה, פנאי ותרבות בעיר.


במהלך היום כולו הופיעו הרכבים שונים על הבמה והיום כולו היה הפנינג ענק של חשיפה לנגב ולגליל.
כמו בכל שנה גם בשנה זו לא היינו מסתדרים ללא המתנדבים והמלגאים שלנו, פרלמנט צעירי ערד ומלגאים של מרכז הצעירים, ביניהם- בן שיף, אורלין צפריר, עמירן אורנן, גלי רבזין, הדר ושרון פנגלה, מורן אונגר, אורן עמית, אשר בצלאל, גרא רודניק ודפנה סרקוסטי, ומקסים אוקנין מ"מ וסגן ראש העיר אשר ליווה אותנו במהלך היום ושוחח עם משפחות המתעניינים.


תודה רבה לכל המשתתפים שהגיעו, עזרו וגרמו ליום הזה להיות טוב יותר מעבר לכל ציפייה.
צוות מרכז הצעירים- נילי סורקיס, אלה צ'רניאקוב, מורן יפרח, ורוניקה ירושלמי ואבישי לוי חברוני.

נתראה בשנה הבאה!