הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

ייצוג מרשים לערד ביריד התיירות הבין-לאומי בת"א

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2019-02-14 12:25:09

ייצוג מרשים לערד ביריד התיירות הבין-לאומי בת"א
"ייצוג מרשים לערד ביריד התיירות הבין-לאומי בת"א"

ייצוג מרשים לערד ביריד התיירות הבין-לאומי בת"א

עשרות אלפי מבקרים נחשפו השנה לביתן שהקימה העירייה יחד עם מועצות תמר ומגילות ביריד הבין-לאומי בת"א

 

ירון רבינוביץ'

עשרות אלפי מבקרים, אנשי תיירות, סוכני נסיעות ומורי דרך פקדו השבוע (בימים שלישי ורביעי) את יריד התיירות הבינלאומי שהתקיים בתל אביב.
רבים מהם פקדו את הביתן שהקימו העירייה והחברה הכלכלית יחד עם המועצות האזוריות תמר וגלילות ואספו ממנו חומרי שיווק, ברושורים, פוסטרים, עטים, מציתים ומתנות קטנות מערד, שחילקו נציגי העירייה ותיירנים מהעיר ששיווקו את העיר ואתם מקור פרנסתם.
יריד התיירות הבין לאומי נועד לאנשי המקצוע: מדריכי טיולים, בעלי חברות הסעות, סוכני נסיעות ומובילי קבוצות ודעת קהל בתחום התיירות מהארץ ומחו"ל. חשיבותו גדולה לכל העוסקים בענף ובעיריית ערד שמשקיעה בשנים האחרונות רבות בענף התיירות השתתפה במימון עלות הקמת הדוכן ודמי ההשתתפות הגבוהים ביריד.

בביתן העירוני נכחו במהלך היריד ראש העיר, עו"ד ניסן בן חמו, סגנו וממלא מקומו דודי אוחנונה, מנהלת מחלקת התיירות אנה סנדלר שהובילה את ההשתתפות העירונית, לצד אנשי תיירות מערד, ביניהם חברי עמותת התיירות, בעלי צימרים, הסעדה, פאבים ואמנים שחלקו מאמץ משותף עם נציגי עירייה בביתן.

ההשתתפות ביריד היא חלק מהמשימות העירוניות שמוקדשות לענף התיירות, כדי להפכו למנוע כלכלי משמעותי בעיר. כך למשל, העירייה הקימה אתר אינטרנט ייעודי לענף התיירות, סייעה לחידושו של מסלול המראות ונחיתות של מטוסים קלים ובינוניים באזור התעשייה, מפתחת את טיילת מואב ומקדמת פעילות רבה במסלול המרוצים במטרה למשוך אליו עשרות אלפי חובבי הספורט המוטורי בישראל והסימן הבולט ביותר- לאחרונה אושרו תכניות בנייה לשני מלונות בוטיק חדשים ונפתחו השנה צימרים נוספים.

ראש העיר, עו"ד ניסן בן חמו: "היריד השנה חשוב מאוד לערד כי ענף התיירות הוא מנוע כלכלי חשוב לעיר, ולכן העירייה תמשיך להשקיע בו כמיטב יכולתה". אני רואה את החשיפה הרבה של ערד וחש שהענף מתחיל להתרומם כלכלית. יש כיום שמחת עשייה של נציגי העירייה, התיירנים ועמותת התיירות. ואני בטוח שהתיירנים מרגישים את השינוי באווירה".