הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

נוף הכרמל

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2019-02-14 12:23:34

נוף הכרמל
"נוף הכרמל"

פרויקט שכונת היוקרה הפרטית "נוף הכרמל" יוצא לדרך ומציב רף חדש של מגורי איכות בערד

תחת הסלוגן "קצת יותר משכונה פרטית" ובמעמד ראש עיריית ערד נכבדים נוספים, הושק בסוף השבוע שעבר פרויקט המגורים היוקרתי "נוף הכרמל" הנושק לטיילת מואב הצופה אל ים המלח.

בפרויקט המסקרן נבנים בתים צמודי-קרקע, פנטהאוזים מרווחים, דירות-גן ודירות בנות 5-4 חדרים בסטנדרט בנייה גבוה המבטיח איכות-חיים משודרגת, תצפית לנוף בראשיתי מרהיב ונגישות לשירותים העירוניים של ערד.

בבוקר שישי האחרון הושק פרויקט המגורים היוקרתי "נוף הכרמל" של חברת הבנייה "נוף מגדל" ונערך טקס קביעת המזוזה במשרד המכירות הצופה אל נוף טיילת מואב.

האירוע המוקפד נערך במעמד ראש העיר, ניסן בן-חמו, שאיחל הצלחה לחברה שמביעה אמון בערד המתחדשת ובונה בה את הפרויקט בהמשך לפרויקטים מוצלחים למגורים שנבנו על-ידה בירושלים, שוהם, ראשל"צ, באר-יעקב ותל-אביב וכן פרויקטים הנדסיים נוספים שהקימה בירושלים ובמתחם אינטל בקריית-גת.

"זהו יום חג לערד", אמר ראש העיר, "שממצבת את עצמה כעיר המציעה איכות חיים גבוהה המתבטאת בהיצע חדש של דירות יוקרה לתושביה".

"נוף הכרמל" נבנה בקונספט של שכונה פרטית המורכבת מצמודי-קרקע מרווחים במפלס אחד ומחמישה בנייני בוטיק של 7 דיירים בבניין המורכבים מתמהיל דירות מעניין הכולל פנטהאוזים רחבי-ידיים, דירות-גן עם גינה ענקית ודירות גדולות של 4-5 דיירים עם מרפסות נוף.

בכל הבתים מתוכנן חיפוי אבן קשיח המעניק יופי, גימור יוקרתי ועמידות לאורך שנים, בנייה מבלוק מבודד המתאים לאקלים, תכנון אדריכלי מודרני ומוקפד וסטנדרט בנייה גבוה ומפנק שהופך את הפרויקט כולו למסקרן ומבוקש על-ידי משפחות המעוניינות ליהנות מאיכות-חיים מקסימלית בערד המתחדשת.

משווק הדירות בפרויקט, ציון שאשא, מדווח על התעניינות גוברת בבתים הפרטיים ובבנייני הבוטיק של "נוף הכרמל" ומייחס את הביקוש המתהווה למוניטין של חברת "נוף מגדל", למיקום האטרקטיבי, לקונספט הייחודי ולסטנדרט הגבוה של השכונה הפרטית שמציבה, לדבריו, רף חדש של מגורי-איכות בערד.