הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

שמים את כיכר העיר במרכז העניינים

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2019-02-14 12:21:07

שמים את כיכר העיר במרכז העניינים
"שמים את כיכר העיר במרכז העניינים"

 

התכנית למיתוג ושדרוג המרכז המסחרי יצאה לדרך

בכנס חשיפה בהשתתפות 25 בעלי עסקים

 

ירון רבינוביץ'

מעתה אמרו "כיכר העיר "ולא "מרכז מסחרי", הצללה, פינות ישיבה ומתקני משחק לילדים, יצירת היכרות אישית עם בעלי העסקים וחיבור עם התושבים ובינם לבין עצמם. כך בסופו של תהליך, שיוצא לדרך בימים אלה, תחזור כיכר העיר למרכז העניינים העירוני כפי שהיא הייתה פעם.

בסוף שבוע שעבר התקיים כנס במשרדי החברה הכלכלית יחד עם נציגי עירייה, מעו"ף של הסוכנות לעסקים קטנים וכ- 25 בעלי עסקים במרכז המסחרי. על הפרק הייתה תכנית למיתוג ושדרוג המרכז המסחרי להחזרת המקום להיות מרכז העסקים, בילוי ופנאי של תושבי ערד. המטרה המוצהרת של כולם הייתה הרצון לראות משפחות צעירות נהנות במקום, מטיילות עם עגלות בין בתי קפה וחנויות, וילדיהם מתרוצצים ונהנים מפעילויות מותאמות וממתקני משחקים חדשים. בעלי העסקים שהגיעו הביעו עניין להשתתף בתהליכי התכנון וקבלת החלטות על עתידו של המרכז ובעצם, על עתידו של העסק הפרטי שלהם.

בהמשך התהליך יתכנסו כולם שוב כדי לבנות תכנית עבודה מסודרת כאשר יש כוונה ליצור פייסבוק משותף, הוספת הצללות, פינות ישיבה, מתקני משחק לילדים, טיפוח חיצוני והבאת תכנים אמנותיים והפעלות לכל בני המשפחה. ראוי לציין כי בעל עסק שלא ישתתף בתהליך שהחל בימים אלה לא ייהנה מהיתרונות הרבים שצפויים מההתחדשות העירונית הזו.