הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

אתם עסק קטן?

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2019-01-10 11:46:30

אתם עסק קטן?
"אתם עסק קטן?"

 NETGEV ערד מבית 'ארץעיר' ממשיכים לטפח ולקדם את התעסוקה בנגב על ידי קורס חדשני ליזמים ובעלי העסקים להגדלת מכירות

 NETGEV ערד מבית ארץעיר הודיע כי יגדיל את פעילותו למען העסקים, ומעתה יכשיר ויעודד פיתוח עסקים קטנים ובינוניים על ידי קורסים והשתלמויות. כחלק מהשינוי, המקום החל להציע שלל סדנאות והרצאות במחירים מסובסדים.
השבוע יפתח קורס לבעלי העסקים לשיפור תהליכי המכירה ולהגדלת ההכנסות בקרב העסקים המקומיים. הקורס, שיתקיים מטעם  מעוף סניף דימונה נגב מזרחי הוא יריית הפתיחה לתכנית שנתית עשירה של NETGEVערד לעסקים והיזמים באזור .

 

ירון רבינוביץ'

לאחרונה החליטו בהנהלת NETGEVערד להעלות הילוך בקידום העסקים באזור, ומעכשיו המקום ישמש לא רק כחלל עבודה ליזמים ולעסקים, אלא גם כמרכז להעשרה ולהתניית כלים חשובים לעסקים באזור. אם עד כה עסקים מאזור ערד היו צריכים לנסוע למרכז בכדי לקבל הכשרה מקצועית ואיכותית, היום יוכלו ליהנות בעלי העסקים מההרצאות האיכותיות קרוב לביתם. בין הקורסים שהתקיימו לאחרונה: קורס בניית אתרים בWordPress,, סדנה בנושא machine learningובינה מלאכותית בשימוש AMAZON AWS, סדנאות לעצמאיים בהן לומדים כיצד להתנהל נכון עם הפנסיה, קורס לגוגל ממומן, קורס האינסטגרם ופייסבוק ממומן, קורס לחרדיות הרוצות לפתוח עסק ועוד.

לאור הצלחת הקורסים, החליטו בNETGEVערד לפתוח קורס מכירה אפקטיבית מבית מעוף סניף דימונה נגב מזרחי, בעלות מסובסדת. הקורס יתפרס על פני חמישה מפגשים והוא יחל ב-15/01, ובו יקבלו בעלי העסקים כלים שימושיים לשיפור יכולות המכירה ושיפור התקשורת הבן-אישית והקשר עם הלקוחות. בכל מפגש יציג המרצה, אמירם גולדשטיין, בפני בעלי העסקים כיצד להציג את העסק נכון, לשמר יחסים עם לקוחות, יחזק את היכולת להעביר מסרים, עמידה בפני מנהלים ועמיתים ועוד.

סול ליזרבראם, נשיא JNF:
"JNFגאה להיות חלק ממקימי רשת ה-NETGEVומברכת את NETGEVערד על ההחלטה לתמוך בעסקים המקומיים. מדובר בקרקע פורייה לחיזוק היזמים המקומיים וליצירת שיתופי פעולה עסקיים, אשר מרחיבים את אפשרויות התעסוקה באזור.  החזון של JNFהוא פיתוח הנגב וזה מתאפשר רק בזכות השותפות שלנו עם ארגונים מדהימים כמו NETGEVוארץעיר".

בלה אלכסנדרוב, מנכ"לית ארגון ארץעיר, הארגון המפעיל של רשת ה NETGEV
"יזמות היא חדשנות ומציאת פתרונות חדשים. מהיזמים שלנו ב- NETGEV, אנחנו לומדים עד כמה יזמות יכולה להיות ייחודית, ולענות על בעיות חברתיות מקומיות. מטרת ארץעיר היא לפתח איכות חיים קהילתית בערי הפריפריה, ולהוביל את הערים הללו להיות חוד החנית בתחומים רבים, ביניהם תעסוקה חדשנית ויזמות. לצד הטכנולוגיה המתקדמת אחד המפתחות להצלחה טמון בידע מקצועי. מערך ההכשרות, הסדנאות והקורסים החדשים ב NETGEVערד, הם המפתח להצלחה עבור היזמים".

ה-NETGEVהיא יוזמה, בהשקעה של מיליונים, שמטרתה להוביל את הנגב להיות חוד החנית של תחומי תעסוקה חדשניים ומודל עבודה מרחוק, והיא הוקמה בשיתוף, אשכול נגב מזרחי, המשרד לשוויון חברתי, Cisco, מרכז לאודר לתעסוקה, ארץעיר, JNF USA, הרשויות המקומיות דימונה, ערד וחורה, החברה הכלכלית ערד והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה באמצעות מערך מעוף מרחב דרום.

 

ב-  NETGEVהאבים מעוצבים, עם חדרי ישיבות, אינטרנט סיב אופטי מהיר ומערכת V.Cמתקדמת, המאפשרת שיחות וידאו עם כל מקום בארץ ובעולם, קורסים טכנולוגים מבית האקדמיה שלCisco , מנטורינג וליווי אישי ליזמים, ומפגשים עם בכירים מתחום הטכנולוגיה.