הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

הנהלה חדשה להפעלת בית גלעד

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2019-01-02 21:01:03

הנהלה חדשה להפעלת בית גלעד
"הנהלה חדשה להפעלת בית גלעד"

לאחר 20 שנה, העמותה למען הקשיש העבירה את הניהול לחברת מט"ב

 

ירון רבינוביץ'

במשך 20 שנה ניהלו בהתנדבות חברי העמותה למען הקשיש את מרכז היום לקשיש המופעל באחריות משרד הרווחה ומחלקת הרווחה בעירייה , חברי העמותה דאגו לפעילויות במקום, לטיפול ולאירוח אלפי קשישים שנהנו לבלות במקום לאורך השנים. יוזמות רבות נולדו ע"י חברי העמותה כמו קשר חינוכי בין קשישים לתלמידים, מסיבות חגים וימי הולדת לקשישים. מועדון 'קפה אירופה' ותוכנית למרותקי בית הופעלו אף הם בבית גלעד ביוזמת מחלקת הרווחה.

השבוע, הרומן המוצלח של העמותה עם בית גלעד הגיע לסיומו בטקס מרגש שלווה בדמעות, בהשתתפות ראש העיר, עו"ד ניסן בן חמו, מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים עליזה בראון, יו"ר העמותה למען הקשיש אלכס אלון, עובדי העמותה וקשישי בית גלעד.

לפני כשנה חייב משרד הרווחה הממשלתי את עיריית ערד לקיים מכרז הפעלה פתוח להפעלת בית גלעד, כפי שדורש החוק. למכרז ניגשו מספר גופים ביניהם העמותה עצמה וחברת מט"ב, חברה מקצועית שנותנת שירותי טיפול וסיעוד לקשישים מזה עשרות שנים. בסופו של תהליך בחינה ארוך, נבחרה חברת מט"ב לקבל לידיה את האחריות להפעלת בית גלעד, תוך התחייבות לשיפור השירות לקשישים, פיתוח המקום והמשך העסקת העובדים שמעוניינים להמשיך בעבודתם.

ראש העיר, עו"ד ניסן בן חמו: "מתנדבי העמותה למען הקשיש בערד עשו עבודה נפלאה בבית גלעד. מגיע להם את מלוא הערכה העירונית על 20 שנות התנדבות, פעילות ושליחות אמיתית. אני מודה לאלכס אלון יו"ר העמותה ולסבטלנה ז'ורבסקי  מנהלת בית גלעד על העבודה וההשקעה הרבה שלהם לאורך השנים. אני מאחל לחברת מט"ב הצלחה גדולה, ובעיקר אני מאחל לקשישים שמגיעים כל בוקר למועדון שימשיכו ליהנות בו, כי אנחנו דואגים לכך שהם יקבלו את הכי טוב שאפשר".