הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

לשכת תעסוקה חדשה ומשופצת בערד

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2019-01-02 20:58:12

לשכת תעסוקה חדשה ומשופצת בערד
"לשכת תעסוקה חדשה ומשופצת בערד"

 

לשכת התעסוקה בערד עברה למשכנה החדש, המרווח והמשופץ במרכז קניות צים סנטר. שיעור האבטלה (4.7%) הוא הנמוך ביותר שהיה בערד מזה כמה עשורים.

ירון רבינוביץ'

שירות התעסוקה חנך ביום חמישי את לשכת התעסוקה החדשה בערד. לאחר תקופה רבת שנים עברה הלשכה למשכנה החדש, המרווח והמשופץ במרכז קניות צים סנטר. בטקס חנוכת הלשכה החדשה נכחו רמי גראור מנכ"ל שירות התעסוקה וחברי המועצה פלורי שטרלינג ודורון אורגיל.

משכנה החדש של לשכת התעסוקה הוא מרווח יותר ממבנה הסניף הקודם ברחוב הפלמ"ח.
"המקום הנוכחי נוח יותר ויעיל יותר. דורשי העבודה שיבואו ללשכה החדשה יוכלו ליהנות מעיצוב הלשכה כך שחוויית השירות ללקוח תהיה נעימה, נגישה ונוחה בצורה מקסימאלית", אומרים בלישכה.

רמי גראור מנכ"ל שירות התעסוקה: "המעבר ללשכה חדשה בערד איננו רק שיפור מקומי, אלא נובע מתוך תפיסת עולם של הארגון שמציב את הלקוח במרכז ודואג לתת לו שירות מיטבי בכל פרמטר. זה נכון למענה מקצועי של מתאמי ההשמה במפגש עם דורשי העבודה, בסיוע למעסיקים במציאת עובדים מתאימים, וזה מקבל ביטוי גם באיכות ונוחות המבנה בו מתקיים מפגש זה. חברת המועצה פלורי שטרלינג: "ברכות לעובדי שרות התעסוקה בערד ובעיקר ברכות לתושבים שימצאו כאן סביבה נעימה יותר, ואני מאמינה שהיא תהיה יעילה לתושבים שזקוקים לפרנסה. בחודשים האחרונים קמו בערד מספר מפעלים חדשים ובלשכת התעסוקה בוודאי יסייעו ביצירת חיבור בין המפעלים למבקשי העבודה". אכן, לאחר טקס חנוכת הלשכה החדשה סוכם שעיריית ערד ומנהלי שירות התעסוקה יפעלו יחד, לקידום נושא התעסוקה והכשרת עובדים עבור מעסיקים פוטנציאלים והמפעלים החדשים שקמים כיום בעיר.

בשירות התעסוקה מציינים בגאווה שלפני ארבע שנים עמד שיעור האבטלה על 7.9% כיום שיעור האבטלה נמצא בשפל של כל הזמנים עם שיעור של 4.7%. עוד מציינים בשירות, כי קיים מערך שיתופי פעולה לגיוס עובדים עם מעסיקים גדולים מהאזור, כדוגמת קניון ים המלח.