הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

משה אדרי באירוע פתיחת קמפיין הבחירות:

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2018-07-05 10:37:03

משה אדרי באירוע פתיחת קמפיין הבחירות:
"משה אדרי באירוע פתיחת קמפיין הבחירות:"

"לא תהיה כפייה דתית וחילונית בערד"

ביום רביעי, בשבוע שעבר, התקיים אירוע פתיחת קמפיין הבחירות לראשות העיר במלון ענבר ובו הוצג מועמד הליכוד, משה אדרי, בנוכחותם של השרים צחי הנגבי, איוב קרא, ח"כ נאווה בוקר, דוד ביטן וראשת העיר לשעבר ח"כ טלי פלוסקוב (כולנו)

ירון רבינוביץ'

 

שרי הליכוד והח"כים עלו בזה אחר זה והביעו, את תמיכתם במועמד הליכוד, משה אדרי ואף הצהירו כי: "ערד תשנה את פניה עם זכייתו של משה בבחירות הקרובות, בהקצאת משאבים חסרי תקדים שלא נראו בעבר, בפיתוחה של העיר וחזרתה לימיה הטובים".

איוב קרא, שר התקשורת אמר: "באנו להעביר מסר ברור, ערד תזכה לתמיכה אינטנסיבית בכל התחומים ואני בתוכה. אני רואה בניינים נטושים, רחובות שוממים וזה לא מתאים לערד. ערד צריכה להיות מטרופולין בדרך לים המלח. אני מאמין שאתה תהיה ראש העיר, אנחנו ניישם את כל מה שאנחנו חושבים על ערד. אנחנו נהיה חוד החנית למענך ולמען כל הסביבה, בהצלחה".

ח"כ דוד ביטן ברך את ג'ולייט לסקר לרגל היבחרה ליו"ר סניף הליכוד בערד והוסיף:

"אנו רוצים להראות לתושבי העיר שאין סכסוכים בליכוד וכולנו נרתמים למען הבחירות הקרובות וזה בניגוד למה שהיה בעבר". עוד הוסיף ח"כ ביטן ואמר:

"ממשלת ישראל עומדת מאחוריך ואנחנו נעשה הכל שערד תהיה על המפה כעיר ואם בישראל כמו שהיא צריכה להיות. הוכחנו, איפה שיש ראש עיר של הליכוד כמו דימונה, נתיבות, אופקים, יש הצלחה, ערד יכולה להתפתח ולהצליח".

ח"כ נאווה בוקר: "חשוב מאוד שיהיו כמה שיותר ראשי רשויות מהליכוד. ראשי עיר מהליכוד צריכים להתוות את האידיאולוגיה האמיתית של עם ישראל וזה כולל גם מסורת". בתחילת דבריה אמרה ח"כ בוקר: "צריכים לתת לחרדים לחיות את חייהם כרצונם ועל פי אמונתם ועל פי דרכם".

 

טלי פלוסקוב, מפלגת כולנו, ראשת העיר לשעבר: "כשאני נמצאת בירושלים, אני רואה הרבה יותר ממה שראיתי בתור ראשת העיר. אני רואה כמה העיר שלנו מפסידה מכך שאין לנו מנהיג ממפלגת השלטון".

בנאומו של משה אדרי, הבטיח מועמד הליכוד לתושבי העיר שהפעם "זה הולך להיות אחרת,

מדובר בתהליך מורכב וארוך, אבל הגיע הזמן להתחיל אותו".

משה הזכיר את הנושאים שבו הוא יטפל באם ייבחר לראשות העיר כמו: תרבות ופנאי, תיירות, צעירים בערד, נושא המכרה ("יש לנו זכות לנשום אוויר נקי") והבטיח : "יש ביכולתי לגייס את הכספים למען ערד. לעולם לא הייתי נחוש יותר".

עוד הוסיף משה אדרי: "הקמנו מטה איכותי, חזק ומקצועי כדי להביא לעיר את כל הכלים הנכונים להעברת המסרים, יש לנו המון מה להראות לתושבים, אבל בעיקר לצרף אותם לדרך היחידה שתוביל את העיר להצלחה ותוציא אותה מהמשבר הארוך שנים.

"לא תהיה כפיה דתית בערד, גם לא חילונית. המוטו שלי – חיה ותן לחיות".

"זו בהחלט הצהרת כוונות חזקה במיוחד של מפלגת הליכוד שהחליטה להתמקד בקמפיין בערד כדי להציב מועמד מטעמה לראשונה בהיסטוריה ולהעניק לתושבי העיר את כל הכלים והמשאבים לצאת לדרך חדשה ומוצלחת יותר", אומרים גורמים בתוך מפלגת הליכוד.