הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

זה לא "סוד"

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2018-07-05 10:34:27

זה לא "סוד"
"זה לא "סוד""

 

יום שני השבוע, 2.7.2018 התקיים מופע המחול הגדול בערד- "הסוד". מופע סוף השנה בצים סנטר ערד של המרכז למחול 'Crazy Moves' בהנהלת נעמה אסרף אייסנמן.
על הבמה נכחו כמעל 100 רקדניות מגילאי  שנתיים ועד גיל 18.
זכינו לראות מגוון סגנונות ריקוד: היפ הופ, ריקודי בטן, ג'אז, פולקלור, מודרני ותנועה לגיל הרך. השנה זו השנה ה-14 שבה המרכז למחול מקיים מופע סוף שנה. כמו תמיד, זכה המופע להצלחה רבה ולעיני כ-500 איש הופיעו כל רקדניות המרכז בריקודים ובכוריאגרפיה שנבנתה במיוחד לאירוע על ידי נעמה אסרף, בני אברהם וסיימון טבו. 
"זהו לא מופע רק שלי, זה המופע של כל אנשי ערד", אומרת נעמה וממשיכה: "כמות התומכים במופע היא ענקית. אני רוצה להודות דבר ראשון לבורא עולם שנותן לי את הכוח להוציא מופע כל שנה בהצלחה, טלי חסון- צים סנטר, קארין ראבר מנהל נכסים צים סנטר, טל בכור- על ההגברה והתאורה, המשפחה היקרה שלי, שי איפרגן - על שנים של עשייה, מעיין אסרף – אחותי המדהימה, זוהר תהילה אברהם, אוגוסטו מדינה ואופיר נצר - על הצילומים וכמובן לבעלי היקר גיל על כל העריכה המוזיקלית, הגרפיקה והפרסום ועל כל הסבלנות".
תודה לכל המשפחות שתומכות ועוזרות 
חבל על הדיבורים ... הנה כמה ציטוטים..תהנו! 
"נעמה יקרה, כל שנה מחדש אני מחפשת מילים שיתאימו לתאר את ההתפעלות שלי ממופעי הסיום של הסטודיו. כל שנה מחדש כשאני חושבת שזהו השנה עשית את המופע הטוב ביותר, מגיעה השנה שאחרי ואז את שוב מפתיעה בגדול! כמות האנשים שהייתה הפעם במופע אומרת הכל. המופעים שלך עשו הדים וכולם רצו לבוא לראות את הרקדניות המיקצועיות והאיכותיות ביותר. ואכן המופע שהיה אתמול עלה מעבר לציפיות וכל הקרדיט הוא לך, אישה במימדים קטנים אבל גדולה מהחיים.
המחויבות, האהבה, ההכלה שלך את הבנות פשוט מדהימה. לראות את כולן מהקטנה ביותר לגדולה ביותר אתמול עוטפות אותך באהבה אומר הכל.
אז תודה לך על כל מה ומי שאת בשביל הבנות ובעיקר בשביל הבת הפרטית שלי.אוהבת המון!"
 
"אחותי , ובעצם הרבה יותר! ריגשת אותי ברמההה תודה על הכל, מהלילות של הגרעינים והפטל ועד ללילות עם גיא ואגם, תודה על כך שהיית ועדיין דמות לחיקוי עבורי , תודה על החברות ,האהבה, הערכה, ההקשבה, על מי שאת !!!"
 
"תודה על crazy moves , על כך שאני חלק מתוך העוצמה והמיקצועיות הזאת , אוהבת את הבנות עד מאודדדדד , כל אחת ואחת מכן מיוחדת בצורה יוצאת דופן . תודה לכן .
גאה להיות חלק וגאה להיות אחותך!
"שתינו נלחמות להחזיק את החיים 
להתפייס עם הסופות, לדבר עם אלוהים ולפקוח ת'עיניים - יש דברים יפים לראות יש שמיים, אין שמים ואנחנו נשארות" את יודעת אחותי ..את מדהימה"
 
"לאחת והיחידההה!!!!כמה קטנההה ככה גדולהה!!! כל שנה מפתיעה בענקקקק!!!
תודה לך על שנה מדהימה תודה על מופע מושקע וברמההה!!!!!
תודה שאת מביאה את הבנות לרמת ריקוד גבוהה ואיכותית!!! תודה עלל הכללל!!!
היה מ-ה-מ-ם!!!!!!! ניפגש בשנה הבאה בסטודיו עם הההמורהההההההה!!!!"
 
"נעמאמי. לא כתבתי לך.חיכיתי עד שראיתי את הריקוד הראשון שפיספסתי. הגעתי לראות את ההופעה אתמול. היה מדדדדההההים. אם שמעת שריקות מהקהל.,זו הייתי אני כל כך נהנתי ששכחתי שאין לי בת רוקדת במופע.  תמשיכי ככה. אלופת עולם. ....חולה עלייך"
 
"בתחילת השנה אם היית אומרת לי נטלי הבת שלך תעמוד על במה בסוף השנה מול קהל לא קטן ותדע את (רוב) התנועות סביר להניח שהייתי נקרעת מצחוק! כי אין סיכוי שהייתי מאמינה שהילדה הביישנית הקטנה הזו, שהייתה בוכה כשמישהו  מסתכל עליה, תעלה על במה ועוד תחייך לאנשים וזה לחלוטין לחלוטין בזכותך. מעבר לריקוד , נטעת בה ביטחון ואומץ שאני לא הצלחתי להעביר לה. אתמול בריקוד בכיתי לא בגלל שבעיניי הילדה שלי הרקדנית הכי טובה בסטודיו, אלא בגלל שלא האמנתי שהיא תהיה מסוגלת לעשות את זה! בקיצר מפסיקה לחפור.. תודה תודה תודה על שנה מדהימה ביותר ולעוד המון המון שנים שיבואו."
נפגשים שנה הבאה!!
ההרשמה בעיצומה לשנת 2019 !!!