הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

הריקודים הסלוניים חוזרים לערד!!!

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2018-07-05 10:31:38

הריקודים הסלוניים חוזרים לערד!!!
"הריקודים הסלוניים חוזרים לערד!!!"

 

למי שאינו יודע, קיים זוג מדהים ומוכשר אצלנו בעיר שמשקיעים את נשמתם בריקודים הלטיניים והסלוניים, אשר לאחרונה זכו במקום השני והמכובד בתחרות בינלאומית שהתקיימה בארץ.

ב- 9.6, ביום שבת נערך פסטיבל בינלאומי לריקודים סלונים ולטיניים באשדוד, אשר במסגרתו השתתפו כ- 700 רקדנים בכל הגילאים מהארץ ומרחבי העולם. תחרות זו הפכה למסורת של שנים רבות והיא הולכת וגדלה במשך הזמן.

סרגיי ואלווירה דניסוב השתתפו בקטגוריית 35+  לטין. סרגיי ואלווירה דניסוב הופיעו לאחר אימונים רבים בהדרכתו של המאמן איליה מיאסניק והגיעו למקום השני והמכובד בריקודים לטינו- אמריקאים ובכך הביאו המון גאווה לעיר ערד ולבית הספר לריקודים סלוניים בפריסה ארצית, DM STUDIO.

סרגיי ואלווירה דניסוב מתאמנים באופן קבוע מזה 6 שנים אצל איליה מיאסניק, אלוף ישראל בריקודים סלונים ולטיניים ובעל ניסיון של מעל לעשור בתחום האימון וההכנה לתחרויות ריקודים ספורטיביים. איליה הוא תושב ערד במקור שהביא מספר מדליות מתחרויות ריקוד בינלאומיות. כיום הוא מנהל בית ספר לריקוד בדימונה, ותלמידיו מביאים באופן קבוע מדליות זהב בתחרויות.

איליה מיאסניק: "כל הכבוד לזוג המדהים שלי שהרשימו את כולם בריקודים היפים ובטכניקה הגבוהה וייצגו את הסטודיו בכבוד. אני גאה בהם מאוד. הם עבדו כל כך קשה, השקיעו והתמידו והגיעו לתוצאות מדהימות בתחרות בינלאומית לגילאי 35+, הישג מרשים לכל הדעות".

לגבי תחום הריקודים הסלוניים הוא מוסיף כי "ריקודים סלוניים זה המקום שבו נפגשים משמעת גבוהה של ספורט תחרותי יחד עם היצירתיות והאומנותיות של הריקוד. זהו שילוב מנצח אשר בונה נפש שמחה בגוף בריא וחזק. רק באמצעות התמדה ואמונה אפשר להתקדם, להתפתח, לעמוד על במה ולהופיע מכל הלב ובסוף גם לנצח ולהרגיש על גג העולם".