הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

תהלוכת ל"ג בעומר בערד

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2018-05-09 18:24:56

תהלוכת ל"ג בעומר בערד
"תהלוכת ל"ג בעומר בערד"

למעלה משש מאות ילדים והוריהם צעדו בגאון יהודי, והביאו שמחה ואור לרחובות ערד, בתהלוכת ל"ג בעומר לכבודו של רשב"י (רבי שמעון בר יוחאי).

תחת ניצוחו של הרב יעקב מנדלזון, רב הקהילה ויו"ר מוסדות חב"ד בעיר, והרב אברהם זלמנוב מנהל בית חב"ד, צעדו המשתתפים לצלילי מוזיקה, מהמרכז המסחרי בעיר, לחצר תלמוד תורה חב"ד. מספר הצועדים הגדול, הצדיק את היערכותה הרבה של המשטרה שסגרה את הרחובות בהם צעדה התהלוכה.את התהלוכה ליוו רכבים מקושטים ועליהם מוצגים ססגוניים בענייני יהדות כשמיטה, תפילין, נרות שבת ועוד שהוכנו על ידי תלמידות בית ספר חב"ד.
ברחבת התלמוד תורה, התרכזו הצועדים, באודיטוריום שקושט ועוצב במיוחד עבור התהלוכה, בידי תלמידי כיתה ח', ביד אמן.
במהלך האירוע זכו הנוכחים לברכת רב קהילת חב"ד, הרב  מנדלזון שליט"א, שהסביר את גודל מעלת האחדות, ואת סגולתו של היום הקדוש.
לב הכינוס היה המחזמר המרתק "ששש. אבא ישן!" שהוצג בידי ארבעה מתלמידי התלמוד תורה וקצר מחיאות כפיים סוערות בסופו. המסרים אודות ל"ג בעומר ואהבת ישראל הדהדו שוב ושוב בחלל רחבת בית הספר, והקהל שב וזעק את הכלל הגדול של רבי עקיבא "ואהבת לרעך כמוך".
בהמשך, ריתק את הקהל שלומי הקוסם, כשחשף סודות של "קוסמים" והסביר לילדים שכוחות על, יש רק לבורא עולם. לסיום נערכה הגרלה, והזוכים המאושרים יצאו כשבידם פרסים יקרי ערך.
"כדאי הוא רשב"י לסמוך עליו" מסכם הרב זלמנוב את ההצלחה "ובוודאי שזכותו של רשב"י בתהלוכה המוצלחת, תעמוד לימין העיר, ותביא שגשוג והצלחה, בגשמיות ורוחניות, לתושביה"