הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

זכו בתחרות הכתיבה הארצית לשנת 2018

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2018-05-03 10:38:26

זכו בתחרות הכתיבה הארצית לשנת 2018
"זכו בתחרות הכתיבה הארצית לשנת 2018"

11 תלמידים מהדרום זכו בתחרות הכתיבה הארצית לשנת 2018, מתוכם 3 תלמידים מערד
כל הזוכים ובני משפחותיהם הוזמנו לטקס הענקת תעודות מצוינות בכתיבה שיתקיים ב- 28.05.2018 ברמת גן במעמד צביקה ניר, יו"ר אגודת הסופרים", ריקה ברקוביץ וסופרים נוספים. 

ירון רבינוביץ' 

"אגודת הסופרים העברים בישראל", בשיתוף עם הסופרת ריקה ברקוביץ', מקיימת זו השנה ה-14 את תחרות הכתיבה הארצית לתלמידי בתי הספר היסודיים. מתוך אלפי יצירות של תלמידי כיתות ג'- ו' שנשלחו לתחרות מכל רחבי הארץ ומכל המגזרים, נבחרו 70 יצירות, כמניין שנות המדינה, להיכנס לספר היצירות של ילדי ישראל, בהן 11 יצירות פרי עטם של תלמידי הדרום:

 זוהר לנצ'נר, כיתה ה', בית ספר "חלמיש", ערד - "השתקפות".
רינת קזז, כיתה ו', בית ספר "לבאות", ערד - "שדה של פרחים אדומים".
ליבי רינה רטה, כיתה ד', בית ספר "טללים", ערד - "הזמנה לבוא ולראות בכיף".

כל הזוכים ובני משפחותיהם הוזמנו לטקס הענקת תעודות מצוינות בכתיבה שיתקיים ב- 28.05.2018 ברמת גן במעמד צביקה ניר, יו"ר אגודת הסופרים", ריקה ברקוביץ וסופרים נוספים.  
ריקה ברקוביץ', יוזמת ומנהלת התחרות:
"אגודת הסופרים העברים במדינת ישראל ואני גאים להציג לעם ישראל את רשימת 70 פרחי הסופרים והמשוררים הצעירים. כל מגמתה של התחרות היא להניע כמה שיותר מילדי ישראל לעסוק בכתיבה ספרותית. קריאה וכתיבה ספרותית מרחיבים את ידיעותינו, מעשירים את לשוננו ואת יכולת התבטאותנו, ברכותיי לזוכים, למנהלי בתי הספר ולמשפחות הזוכים. תודות מקרב לב לחברי היקרים, הסופרים והמשוררים: שלומית כהן אסיף, נירה תובל, אלי רווה, חני לבנה, יהודית מליק שירן, שושנה לויט, אילנה מוסכל, אילנה קליין, אושרה יצחקי ושרה אהרונוביץ קרפנוס, שנענו לבקשתי וסייעו לי במלאכת השיפוט של היצירות הרבות שהשתתפו השנה בתחרות הכתיבה הארצית".

 עמירה חיים, מנהלת מחוז הדרום במשרד החינוך:
"מאות מתלמידי הדרום שולחים מדי שנה את יצירותיהם לשיפוט בתחרות מבורכת זו ולשמחתנו מדי שנה זוכה המחוז לייצוג מכובד של יצירות בעלות מסרים מעוררי מחשבה. צוותי ההוראה בבתי הספר נרתמים למשימה זו ומתגייסים להכוונת התלמידים עד לקבלת התוצר המוגמר. אני מברכת את כלל הזוכים ומעודדת גם את אלו שטרם זכו, להמשיך לקרוא, לכתוב ולהשתתף בתחרות חשובה זו גם בעתיד".

מזל רטה, אמא של ליבי רינה הלומדת בבית הספר 'טללים' מספרת:
"ליבי רינה השתתפה בתחרות הכתיבה בשביל הכיף. לא שיערנו שזה ממש רציני ושולחים את הסיפורים לתחרות. שקיבלנו את התשובה מברוך אביבי, מנהל בית הספר 'טללים', אני וליבי רינה לא האמנו ולא קלטנו לרגע שזה קורה. רק לאחר שראינו את ההזמנה לטקס הבנו שזה רציני", אומרת מזל ומוסיפה:
"ב"ה שמחים בזכייה בשביל ליבי רינה. אני מאחלת לכל ילד או ילדה המסוגלים לשבת ולכתוב להשתתף בתחרות שכזו. רק צריך לרצות ולנסות. בבית אצלנו, פחות מודגש נושא התחרות ולכן הכתיבה נעשית בשביל הכיף. ליבי רינה קיבלה את הזכייה ממש משמיים".

אושרית לנצ'נר, אמא של זהר הלומדת בבית הספר 'חלמיש' מספרת:
"זהר מתרגשת מאוד ויותר משמחה לייצג את בית הספר 'חלמיש' וערד. זהר ילדה רגישה מדהימה עם יכולת לספר סיפורים מעניינים מלא דמיון. אנו מודים לכל מי שלקח חלק ונתן לנו אפשרות לחוות את הכתיבה והזכייה".