הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

מתנדב אחד בשבוע

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2018-04-22 11:01:41

מתנדב אחד בשבוע
"מתנדב אחד בשבוע"

 

 

בתיה הילל- מועדוני מופ"ת.

מערכת עיתון הצבי

אני מתנדבת מיום הקמתו של הארגון והייתי שותפה פעילה בכל עניין ההקמה, מבניית התוכנית ועד להוצאו בפועל, מאז ועד היום אני נותנת מכל הלב ובכל תחום ותחום.                                           אני מקבלת מזה סיפוק עצום והרגשה נפלאה שאני יכול להעניק ולתת לקהילה שאליה אני שייכת.                                                                                                                                        מועדון מופ"ת בשבילי הוא כמו  מקום עבודה, ואני מרגישה בו כביתי השני.                                              במועדון אני מקבלת הרבה חיבוקים והערכה מצוות העובדים ומכל האנשים שבאים.

היה מקרה שבו הייתה אישה חולנית במועדון, יום אחד היא הרגישה ממש לא טוב ואני זאת שלקחתי אותה לבית חולים כדי לקבל טיפול ועזרתי לה שם כל היום.                                                         בסוף היום החזרתי אותה לביתה, וממש הרגשתי שהתקרבתי אליה באותו היום.                               היא מאד העריכה אותי על העזרה ונוצר חיבור ממש יפה עם הרבה רגשות והרבה נתינה.                בהמשך, היא עברה לדירה חדשה, אז כמובן קפצתי על ההזדמנות ועזרתי לה בכל התהליך המעבר. ליוויתי אותה שהמעבר יהיה כמה שיותר נוח עבורה.                                                                       אני מאוד אוהבת לעבוד ולעזור לאנשים ואני רואה את המסגרת הזאת כמקום מושלם בשבילי לבוא ולהעניק את כל הנתינה שיש בתוכי.

רקע על הארגון:

מועדוני מופ"ת פועלים במתנ"ס לטובת האוכלוסייה המבוגרת, בפיקוח משרד הרווחה ומחלקת הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית ערד.                                                                        דרושים מתנדבים לקיום חוגים במועדונים בתחומי אולפן עברית והעשרה, רצוי דוברי עברית ורוסית.

רוצים לפעול למען הקהילה באחד מעשרות ארגוני ההתנדבות הפועלים בעיר?                                                                                            רכז התנדבות עירוני חננאל מגד 050-7796282