הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

אם כבר מסך, אז שיהיה חינוכי!

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2018-03-22 00:08:00

 אם כבר מסך, אז שיהיה חינוכי!
" אם כבר מסך, אז שיהיה חינוכי!"

 

 

 

ערדיגיטל- סניף ווירטואלי לספרייה העירונית

 

הספרייה העירונית השיקה את הסניף הווירטואלי "ערדיגיטל". הסניף מאפשר לתושבי ערד הרשומים בספרייה לקרוא, לצפות וללמוד באתרים ייעודיים.

העולם הדיגיטלי משנה את כללי המשחק בכל תחומי החיים. חנויות נסגרות, המסחר עובר להיות אינטרנטי, אנשים מצפים שהכל יהיה זמין כאן ועכשיו וברגע זה...

גם הספרייה עוברת שינוי בעקבות המהפכה הדיגיטילית - מחשבים וטאבלטים כבר מזמן הפכו למוצר שכיח בספרייה ועכשיו הספרייה ממשיכה לחדש ופותחת עבור הקהל את הסניף הווירטואלי.

 

אז מה יש בסניף הווירטואלי?

קריאת ספרים אלקטרוניים – מבחר אתרים לקריאת ספרים במחשב, בנייד, או בטאבלט. שפע של אפשרויות – הגדלת גופן, שינוי צבע, סימניות וכו'. מבחר גדול של ספרים מהחדשים בשוק.
חלק מהספרים מפורסמים בצורה דיגיטלית לפני שהם יוצאים במהדורה מודפסת. הספרייה מזמינה אתכם להיכנס לעולם של הקריאה האלקטרונית ללא תשלום.

צפייה בסרטים- מבחר אתרים לצפייה שירה בסרטים- סרטים תיעודיים, סרטי סטודנטים וסרטים ברוח היהדות.

 

ספרי שמע-  ספרים קוליים להאזנה ישירה . מיטב הספרים עם מיטב הקריינים.

 

מאגרי מידע- מאגר משפטי, מאגר שאלות ותשובות ביהדות, נקדן טקס , מילון אינטרנטי ועוד ועוד...

 

הכניסה לסניף הווירטואלי דרך אתר הספרייה – כתבו בגוגל "ספרייה עירונית ערד" או כנסו לכתובת https://arad.library.org.il/(ניתן ללחוץ על הקישור בעיתון הצבי דיגיטל)

 

כנסו ללשונית- סניף ווירטואלי בלשונית העליונה ובחרו את השרות המבוקש. חלק מהשירותים דורשים קבלת קוד משתמש- ניתן לשלוח בקשה לקוד בצורה קלה ונוחה מהאתר.

 

עם השקת הסניף הפכה הספרייה בערד לחלוצה בתחום ויש מעט מאוד ספריות המציעות שפע כה רב ומגוון של שירותים דיגיטליים. הספרייה שהייתה חלוצה בתחום אירועי התרבות ושימוש ברשתות החברתיות מציעה מבחר שירותים ייחודים שלא ניתן למצוא בספריות אחרות ברחבי הארץ- השאלת ציוד אלקטרוני ( מילונית, מחשבים, טאבלטים, מקרו בידורית ועוד..) השאלת משחקי קופסה, השאלת משחקים לקונסולות משחק ועוד...

"השרות הינו ניסיוני ואנו נלמד ונשתפר עם הזמן בעזרת התגובות שלכם וההתנסות שלכם", אומרים בספרייה העירונית ומוסיפים: "בקרוב נקיים גם הדרכות מסודרות לכל השירותים. מצפים לכם עם חיוך גם סניף הווירטואלי ערדיגיטל."