הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

מרפאת ערד : מרפאה מצטיינת של כללית סמייל

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2018-02-22 14:28:19

מרפאת ערד : מרפאה מצטיינת של כללית סמייל
"מרפאת ערד : מרפאה מצטיינת של כללית סמייל"

 

 

 

מרפאת כללית סמייל ערד, נבחרה למרפאה מצטיינת בקטגורית המרפאות הקטנות של רשת כללית סמייל. השיקולים בבחירת המרפאה המצטיינת כוללים קריטריונים של מצויינות רפואית ומצויינות בשירות. האות הוענק לצוות המרפאה באירוע השנתי של הרשת, שהיא כיום רשת מרפאות השיניים הגדולה בישראל ומהגדולות בעולם, ומונה 99 מרפאות שיניים בפריסה ארצית.

מרפאת ערד מונה 3 חדרי טיפול, את אות ההצטיינות קיבלו המנהל רפואי, ד"ר לאוניד אדיסון, המנהלת האדמיניסטרטיבית, חנה יגודייב והסייעת האחראית, שרה בן יהודה.

"רק במילון,  המילה הצלחה – מופיעה לפני המילה עבודה ובמרפאות המצטיינות שלנו העבודה, ההתמדה והשאיפה המתמדת למצוינות היא זו שהביאה להצלחה" אומרת ד"ר אורה זלצמן הרופאה המרחבית של סמייל במחוז דרום.

 

"מרפאה מצטיינת" אומר ד"ר סלוצקי, הרופא הראשי של כללית סמייל ומומחה לרפואת שיניים ציבורית "היא למעשה קו מחבר בין כל הצוותים הרפואיים בסניף: רופאי שיניים מומחים, רופאי שיניים כלליים, שינניות, סייעות, והצוות הניהולי כולו, לבין המחויבות ואפילו הדרישה שלנו כמוסד רפואי הגדול והוותיק מסוגו בישראל, למקצועיות על ידי לימודי המשך והשתלמויות באופן מתמיד, לעמידה בדרישות הבקרה שלנו, של שרותי בריאות כללית ושל משרד הבריאות, להקפדה על איכות הטיפול, איכות הציוד, איכות החומרים שמשמשים אותנו ולשירות מיטבי. מחויבות כזו יוצרת מצוינות מלכתחילה. לכן, נעים במיוחד למצוא בכל שנה עוד ועוד מרפאות שמצטרפות למעגל של הטובים שבטובים".