הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

לאחר 19 שעות: אותר המטייל שנעדר באזור עין גדי

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2018-02-22 14:23:49

לאחר 19 שעות: אותר המטייל שנעדר באזור עין גדי
"לאחר 19 שעות: אותר המטייל שנעדר באזור עין גדי"

צעיר שיצא לטייל בנחל משמר שבמדבר יהודה והקשר עימו נותק ביום חמישי בערב בשבוע שעבר, אותר חבול מנפילה באחד הנקיקים באזור. יחידות החילוץ של המשטרה ובתוכם גם יחידת החילוץ של ערד, בשיתוף חיל האוויר פינו אותו לבית החולים במצב קל

שוטרי משטרת ישראל ומתנדבי יחידות החילוץ של משטרת ישראל פעלו משעות הבוקר המוקדמות של יום שישי בשבוע שעבר בנחל משמר וסרקו אחר בחור כבן 19, שיצא לטייל יום לפני אחר הצהרים, ובשעות הערב נותק עמו הקשר. ביום שישי בשעות הצהריים הוא אותר על ידי מתנדבי יחידת החילוץ שהיו במסוק צה״ל באחד הנקיקים ופונה במצב קל לבית החולים.

״מתנדבי יחידות החילוץ של משטרת ישראל ששוהים בכוננות 24/7, ימשיכו לפעול לילות כימים בחילוץ מטיילים שנקלעו למצוקה.״ נמסר מהמשטרה.

בעקבות דיווח שהתקבל בחמישי בלילה במשטרת ערד, אודות מטייל שהודיע למשפחתו שהוא יוצא למסלול נחל משמר ונותק עמו הקשר, החלו במשטרה בביצוע פעולות לאיתורו.מתחקור ראשוני עלה כי מדובר בבחור, שנוהג לטייל וכי הוא מכיר את האיזור.עם אור ראשון יצאו מתנדבי משטרת ישראל של יחידות חילוץ ערד ועין גדי לנחל משמר שם הוקם חפ״ק בפיקודו של מפקד תחנת המשטרה בערד וביחד עם השוטרים הם החלו בביצוע פעולות לאיתורו.אליהם הצטרפו בהמשך מתנדבי יחידת החילוץ ערד , עציון, מגילות ושומרון.

בשעות הצהריים של יום שישי בעת סיור מוסק של מתנדבי משטרת ישראל בשת״פ מסוק צבאי הם הבחינו באדם באחד הנקיקים וכשהגיעו אליו עלה כי מדובר בנעדר.הוא פונה באמצעות המסוק לבית החולים במצב קל.