הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

תאגיד מעיינות הדרום משיק את אפליקציית וואטר לי

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2018-02-22 14:23:10

תאגיד המים "מעיינות הדרום", משיק בימים אלה את אפליקציית "וואטר לי", המאפשרת לצרכני המים לקבל מידע ולבצע פעולות באופן עצמאי, באמצעות לחיצה על מסך הטלפון הנייד בלבד, מכל מקום ובכל זמן. הבשורה הגדולה שמביאה  עמה האפליקציה לטובת כל משתמש היא היכולת לחסוך בכסף ובזמן.

האפליקציה מאפשרת מגוון פעולות בקרה ושליטה על תחום המים הביתי, וכן בניהול התקשורת עם התאגיד וזאת באמצעות הסלולר. עם הורדת האפליקציה תהיה לכל תושב שליטה מלאה ובזמן אמת על צריכת המים וזיהוי נזילות סמויות בביתו. 

החיסכון שמספקת אפליקציית "וואטר לי" בא לידי ביטוי גם באפשרות המשתמש להזמין מראש תור אל מרכזי השירות של התאגיד בערים השונות מבלי לבזבז זמן יקר בהמתנה במקום. לחילופין, במקום להמתין על הקו ניתן לתזמן שיחה טלפונית עם נציג השירות, שיחזור אל המתקשר בהקדם האפשרי. ניתן לדווח על תקלות מים וביוב כולל משלוח תמונה  ממקום האירוע ישירות אל מוקד התקלות.

עוד ביכולת המשתמש  למלא באמצעות האפליקציה טפסים מקוונים, כגון עדכון מספר הנפשות בבית, או ביצוע החלפת משלמים בנכס, בצורה מהירה וקלה, לצרף חתימה דיגיטלית ולשגר את הטופס ישירות אל "מעיינות הדרום". במקביל מספקת אפליקציית "וואטר לי" דיווחים שוטפים לטובת עדכון התושבים בכל עת וצורך.  כמו כן ניתן לקבל את חשבוניות התשלום ישירות לאפליקציה ולמייל, בנוחות מרבית ותוך הקלה משמעותית בחומרי הדואר הנערמים בבית.

לדברי שעיה קרפ מנכ"ל התאגיד, "שירותים אלה ונוספים מביאים בשורה התחתונה לחיסכון ניכר בכסף, בזמן, בניירת ובבירוקרטיה. ככל שצרכני המים ישתמשו יותר באפליקציה – כך הם יחסכו יותר". הוא מוסיף ומדגיש כי "הפנים שלנו במעיינות הדרום תמיד מופנים ללקוחותינו. חשוב לנו שהם לא ישלמו טיפה אחת יותר על המים,  ובמקביל ייהנו משירות יעיל, שקוף ומתקדם. האפליקציה החדשה תומכת בשליחות ובמחויבות שלנו כלפיהם ומצטרפת למגוון מערכות טכנולוגיות שפיתחנו בתקופה האחרונה, הן בתחום המקצועי והן בתחום השירותי".

אפליקציית "וואטר לי" ניתנת להורדה חינם ותוך שניות מכל סמארטפון.  בחנות האפליקציות יש לכתוב בחיפוש "וואטר לי" , ולאחר ההורדה לבחור מהרשימה את "מעיינות הדרום".