הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

עולים מדרגה בשיווק העיר "ערד... קחו נשימה – תנו למסע שלכם להתחיל"

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2018-02-07 23:06:09

עולים מדרגה בשיווק העיר  "ערד... קחו נשימה – תנו למסע שלכם להתחיל"
"עולים מדרגה בשיווק העיר "ערד... קחו נשימה – תנו למסע שלכם להתחיל""

 

ערד כעיר תיירותית, נחשפה בפני עשרות אלפי מבקרים בזכות הביתן שהקימה העירייה ביריד הבין-לאומי בת"א

מאות אלפי אנשים פקדו השבוע, בימים שלישי ורביעי את יריד התיירות הבינלאומי שהתקיים בתל אביב. רבים מהם פקדו את הביתן שהקימו העירייה והחברה הכלכלית בהשקעה של עשרות אלפי שקלים ואספו ממנו חומרי שיווק, ברושורים, פוסטרים, עטים, מציתים ומתנות קטנות מערד, שחילקו נציגי העירייה ותיירנים מהעיר ששיווקו את העיר ואת מקור פרנסתם.

בביתן העירוני נכחו במהלך היריד ראש העיר, עו"ד ניסן בן חמו, סגנו וממלא מקומו דודי אוחנונה, סגנו אלי מצליח מחזיק תיק התיירות, מנהלת מחלקת התיירות אנה סנדלר שהובילה את ההשתתפות העירונית, לצד אנשי תיירות מערד, ביניהם חברי עמותת התיירות, בעלי צימרים, הסעדה, פאבים ואמנים שחלקו מאמץ משותף עם נציגי עירייה בביתן אחד.

יריד התיירות הבין לאומי נועד לאנשי המקצוע: מדריכי טיולים, בעלי חברות הסעות, סוכני נסיעות ומובילי קבוצות ודעת קהל בתחום התיירות מהארץ ומחו"ל. חשיבותו של היריד הינה גדולה לכל העוסקים בענף לחשיפה מקצועית ויצירת קשרי עבודה עתידיים. עיריית ערד שמשקיעה בשנתיים האחרונות רבות בענף התיירות מכירה בחשיבות ההשתתפות העירונית  לענף התיירות ומימנה את עלות ההקמה ודמי ההשתתפות הגבוהים עבור הצבת הביתן המשותף ביריד.

ההשתתפות ביריד הינה כאמור חלק מסך הפעילויות העירוניות שנעשו לאחרונה. לפני חודשים אחדים שלחה העירייה נציגים מטעמה ליריד תיירות בין לאומי בחו"ל, הקימה אתר אינטרנט ייעודי לענף התיירות, סייעה לחידושו של מסלול המראות ונחיתות של מטוסים קלים ובינוניים באזור התעשייה, בימים אלה מתחיל פיתוחה של טיילת מואב בעיר וגולת הכותרת התיירותית הקרובה היא פתיחתו הרשמית של מסלול המרוצים החוקי הראשון בישראל, מסלול שימשוך אליו עשרות אלפי חובבי הספורט המוטורי בישראל.

ראש העיר, עו"ד ניסן בן חמו: "יריד התיירות חשוב מאוד לערד. העירייה לקחה על עצמה להוביל את ההשתתפות בו ואני גאה בביתן שלנו שנראה מצוין והורגשה בו חדוות העשייה של נציגי העירייה, התיירנים ועמותת התיירות. ענף התיירות הוא מנוע כלכלי חשוב לעיר, ולכן העירייה תמשיך להשקיע בו".