הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

"בואו לערד" - העירייה יוצאת בקמפיין ענק למשיכת משפחות צעירות מהאזור

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2018-01-24 21:42:15

"בואו לערד" - העירייה יוצאת בקמפיין ענק למשיכת משפחות צעירות מהאזור
""בואו לערד" - העירייה יוצאת בקמפיין ענק למשיכת משפחות צעירות מהאזור"

יוצא לדרך קמפיין גדול ברשתות החברתיות, באינטרנט ובטלוויזיה לעידוד משפחות צעירות לעבור לערד. המסר: "שווה בערד"

סרטוני אנימציה תלת- ממד, צילומי משפחות מקומיות, פוסטים בפייסבוק, מודעות ברשתות האינטרנט כמו וואלה! ומאקו, תשדירי פרסום בטלוויזיה, ועוד לעידוד משפחות צעירות מבאר שבע, יישובי הלוויין שלה ויישובי הסביבה לעבור לערד. זה מה שתראו בסלולארי ובמחשב שלכם בחודשיים הקרובים, כי זה מה שמכינה עיריית ערד לקמפיין גדול ומסודר שייצא בסוף השבוע לדרך.

בעיריית ערד חשפו השבוע את הקמפיין הגדול והממוקד שהכינו. קהל היעד הוא משפחות צעירות עם ילדים בגילאי גן ובית ספר יסודי, שמתמודדות עם יוקר המחייה בבאר שבע וביישובי הלוויין שלה.

"בערד", כך יספר להם הקמפיין, "אפשר לגור בוילה עם גינה שעולה כמו דירת שיכון בבאר שבע. הצהרונים זולים יותר מאשר בבאר שבע, חוגי הילדים מסובסדים, המופעים וההצגות לילדים מסובסדים, מנוי לקאנטרי קלאב במחיר נמוך במיוחד, ויחד עם הטבת המס שמגיעה כמעט לכל תושב – כל משפחה חוסכת עשרות אלפי שקלים בשנה". בסרטוני הקמפיין ובכל החומר הפרסומי יודגש כי למשפחות צפוי מעבר קל לחיים בערד, משום שזמן הנסיעה לב"ש התקצר משמעותית, אפשר לשמור על מקום העבודה הנוכחי בבאר-שבע ואפילו לא מתרחקים מהמשפחה ומאבא ואמא.

יחד עם זאת, ידגיש הקמפיין את איכות החיים בערד, את טיב חיי הקהילה ואת הישגיה של מערכת החינוך בעיר ואת העובדה כי ניתן להתמודד עם יוקר המחייה ואף לשדרג את איכות החיים. התקציב לקמפיין גויס ממשרד השיכון ושותפים לו הנהלת העיר, המתנ"ס ומרכז הצעירים, שיהיה גם הכתובת לפניות של מתעניינים במעבר לערד ומתן מענה של ייעוץ וליוו צמוד לכל משפחה שתיפנה.