הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

עכשיו זה רשמי: חודש בהצלחה הקשר עם אחד גופי התרומות החשובים ביותר

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2018-01-24 21:41:29

עכשיו זה רשמי: חודש בהצלחה הקשר עם אחד גופי התרומות החשובים ביותר
"עכשיו זה רשמי: חודש בהצלחה הקשר עם אחד גופי התרומות החשובים ביותר"

שנים של נתק הסתיימו. השבוע הגיעה לערד הנהלת JNFארה"ב,

ואישרה תרומה בסך 6 מיליון ₪ לפארק יהושפט

 

בשנתיים האחרונות טסו לארה"ב ראש העיר, עו"ד ניסן בן חמו והממונה על קשרי חוץ, הילה צחי במטרה להגיע לליבם של בכירי אחד מגופי התרומות היהודיים המובילים בעולם, JNF(קק"ל) ארה"ב. בכל אותם מפגשים לימדו השניים את בכירי הארגון על החזון העירוני החדש, ועבדו קשה לחדש את האמון של התורמים ביכולתה של העיר למנף את תרומותיהם לטובת התושבים. התוצאות לא אחרו לבוא. לפני מספר חודשים עלו היחסים בין ערד לקרן הפילנתרופית מדרגה והשניים הוזמנו לכנס ענק שהתקיים בארה"ב, בה הוכרזה ערד כ"שותפה", כלומר שהיא חזרה לשולחן הפרויקטים הייעודיים.

השבוע קיבלנו את ההכרה הרשמית. ביום שלישי הגיעו לעיר בכירי הקרן בראשות המנכ"ל ראסל רובינסון. המשלחת קיבלה סקירה על השינויים הגדולים שחלו בעיר בשנתיים האחרונות כמו כן נפגשו עם נציגי יזמים (מנכ"ל חברת אומניטס מפעילת קריית התעופה), ביקרו בפארק המוטורי, עשו סיור על תוואי טיילת סף המדבר וכמובן נהנו מארוחה טובה במלון בוטיק יהלים.
גולת הכותרת הייתה הנחת אבן הפינה לתחילת העבודות בפארק יהושפט בעלות של 12 מיליון ש"ח שמתוכם קק"ל ארה"ב תרמה 6 מיליון ש"ח והמטרה היא לבנות את הפארק המרכזי של העיר שיכלול מתקני ענק, אמפי דשא טבעי, מסלול אופניים ופארק כלבים גדול.