הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

יש כתובת חדשה לוועדי בתים- האגודה לתרבות הדיור מוקירה את ועדי הבתים בערד

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2018-01-24 21:39:18

 יש כתובת חדשה לוועדי בתים-  האגודה לתרבות הדיור מוקירה את ועדי הבתים בערד
" יש כתובת חדשה לוועדי בתים- האגודה לתרבות הדיור מוקירה את ועדי הבתים בערד"

 

אירוע מרגש נערך בעיר, במעמד ראש העיר ומנכ"ל האגודה לתרבות הדיור, ונועד להוקיר ולהודות לוועדי הבתים על פעילותם ההתנדבותית למען איכות החיים בבית המשותף.

"מינה שטרית נכנסה בתנופה לניהול תרבות הדיור בערד"

ערב הוקרה לפעילי תרבות הדיור נערך בשבוע שעבר שלימד על שינוי באווירה בקרב פעילי וועדי הבתים בערד.

"שכנים, הניחו לרגע את הדאגות המשותפות הנוגעות לתחזוקה שוטפת או לאיטום הגג. מעתה החיים בבניין יזכו לתרבות של דיור, עם אוזן קשבת וחיוך בלתי פוסק ובעיקר עם מתן כלים לחיים יפים בצוותא", אומרים בעירייה.

בערב ההוקרה התקבלו הפעילים בחיוך ושוקולד אישי לכל אחד, מתנות שונות לבניין כגון מראות או כספות, וחזו בסרטון שצילם יו"ר וועד שמעון4,ויקטור ימפלובסקי, אשר הקים גינה מהודרת מחומרים עם ערך היסטורי ורגשי, סרטון נוסף הוקרן על בניין ברחוב יסמין 1 על טקס הדלקת נרות משותף שערכו כל דיירי אותו בניין. בהמשך הערב שוחח פקד נתי לדאני ממשטרת ערד, עם הפעילים בנושא סכסוכי שכנים וכמה חשוב לחיות בשלום ובשלווה, וציין כי משטרת ערד נרתמת לקהילה ואין לחשוש מלפנות למשטרה גם בענייני שכנים.

את ערב ההוקרה לפעילים ארגנה מינה שטרית, המנהלת החדשה של האגודה לתרבות הדיור. "מהיום בו נכנסה מינה לתפקיד היא לא נחה לרגע", אומרים בעירייה.

מינה שטרית כבר הספיקה להיפגש עם חברי וועדי בתים, ללמוד בעיות, לגשר ולפשר בסכסוכי שכנים, לדרוש תקציבים ממנכ"ל העירייה, לדאוג למתנות וקישוטים לחדרי מדרגות ולתכנן לוועדי הבתים אין-ספור תכניות. התקיימו מס' אספות וועדים בנוכחות פעילים ופעילות. סוכם על פגישות אישיות עם כל וועד להעלאת הבעיות ופתרונן וסוכם על הצטרפות חברי וועדי בתים פעילים חדשים.

עוד סוכם על שיתוף פעולה מול תאגיד המים, קבלת סיוע משפטי מעו"ד של האגודה לתרבות הדיור ועזרה בפעילות הוועד ע"י מינה שתגיע בישיבות ואספות דיירים לפתרון וגישור בעיות.

בהמשך יתואמו סדנאות מקצועיות אשר יתקיימו במהלך השנה לתושבים ובמקביל כאות תודה והוקרה לפעילים ,תקיים נסיעות לטיולים, למופעים והצגות ועוד."בקרוב", כך עדכנה מינה את נציגי הבתים, "ייפתחו קורסים חדשים עבורכם במספר תחומים, כמו הכרת המחשב, תוכנות מחשב בסיסיות והכרת הסמארטפון".

"וועדי בתים, מעתה יש לכם כתובת חדשה ואתם מוזמנים וליהנות מסל של שרותים: סיוע משפטי, הנדסי, אדריכלי וייעוץ גינון, סיוע בפניות לדיירים סרבני תשלום, פישור וגישור בסכסוכי שכנים", אומרים בעירייה.

מנכ"ל האגודה, ראובן צדוק, מסר: "השקענו מחשבה רבה בערב ההוקרה על מנת להקדיש תשומת לב ולתגמל את וועדי הבתים והמתנדבים הקהילתיים. אני רוצה להודות לראש העיר, עו"ד ניסן בן חמו, על תרומתו הרבה לקידום מטרות האגודה לתרבות הדיור בעירו".

אתם מוזמנים להגיע למשרד האגודה לתרבות הדיור, במתחם העירייה, בכל יום ראשון מהשעה: 16:30-18:30, בכל יום שני ורביעי בין השעות 10:00 -12:00     

אפשר גם לתאם פגישות בתיאום מראש בטל' מספר 08-9951623 או במייל mina_sh@arad.muni.il