הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

למען העסקים בערד

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2017-11-16 12:27:37

למען העסקים בערד
"למען העסקים בערד"

ביום חמישי שעבר ה- 09.11.17, התקיים מפגש עם נשיא להב, עו"ד רועי כהן ובו הוענק כתב מינוי של ישוב ראש להב בערד לעו"ד יצחק בנישתי

נפגשתי עימו לשיחה קצרה על מינויו

מה זה בעצם ארגון 'להב'?

"להב הינה לשכת ארגוני העצמאים בישראל", אומר עו"ד יצחק בנישתי וממשיך: "הפועלת מול רשויות המדינה והעיריות, לקידום זכויות העצמאיים והעסקים הקטנים והבינוניים וליצירת סביבה כלכלית התומכת בצמיחתם ובשגשוג המשק כולו".

איך בדיוק היא מועילה לעסקים כאן בערד?

"במסגרת זו, מובילה להב חקיקה למען העצמאים והעסקים הקטנים ואף הגיעה להישגים דוגמת : חוק פנסיית חובה לעצמאים, תיקון חישוב דמי הלידה לעצמאיות, הגדלת המענקים למשרתי המילואים העצמאים, מוסר התשלומים ועוד. בנוסף, פועלת להב גם בשטח באמצעות שלוחות הפרושות ברחבי הארץ, ובאמצעותה מונו יושבי ראש רבים מתנדבים ומשמשים ככתובת לבעלי ובעלות העסקים באזור מגוריהם".

כלומר אתה עושה זאת בהתנדבות מלאה?

"כן, בוודאי. כיו"ר שלוחת להב בעיר ערד, נבחרתי כאחראי על הקשר של להב בשטח עם בעלי ובעלות העסקים בעיר. במסגרת זו יעשו מאמצים לסייע בידם עם האתגרים עמם מתמודדים בעלי העסקים בישוב. כמו כן, אעמוד בראש מפגשי עסקים וכנסים בערד בהם יינתנו כלים והכוונה למשתתפים, כולם ללא עלות".

מי יכול לפנות אליך?

"למעשה כל עסק בערד, הקטן והבינוני. בימים הקרובים נארגן מפגש של קבוצת חברים בעלי עסקים בערד, במפגש זה נארגן את שלוחת ערד של להב, לתמיכה בבעלי עסקים ועצמאים קטנים ובינוניים בערד וחיבורם למסגרת השלטונית בישראל".

מה ההגדרה של עסק קטן ובינוני?

"הפרמטרים הנפוצים בעולם להגדרה והם מאומצים בישראל -  מספר העובדים בעסק, המחזור, הנכסים של העסק, המאזן והיקף האשראי."

 

כיצד ניתן לפנות אליך?

"ניתן לפנות ישירות אלי לפלאפון 050-6568050 ואשמח לענות על כל שאלה הקשורה לנושא".