הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

מתמידי המוקד העירוני זוכים להוקרה

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2017-09-28 10:18:11

מתמידי המוקד העירוני זוכים להוקרה
"מתמידי המוקד העירוני זוכים להוקרה"

הם לא מתעלמים מאשפה גולשת, מבור שנפער ומצמחיה שהגיעה זמנה לגינון. הם פונים למוקד העירוני  ומסייעים בכך לעירייה  לטפל במהירות במפגעי בטיחות ותברואה

צילום – דוברות העירייה

כמו רבים אחרים, הם מטיילים בשכונתם ומסתובבים בעיר. ההבדל בינם לבין אחרים הוא, שהם פוקחים עיניים לסביבה, ולא פחות חשוב- כשהם רואים מפגע או עזובה נשכחת הם מיד פונים למוקד העירוני 106, בטלפון או בדוא"ל או אפילו באפלקציית ווטסאפ (054-8822106) עם צילום המפגע.

בשבוע שעבר אירחה עיריית ערד את התושבים המתמידים ביותר בשנה החולפת, חייקה זהר, גיורא גליקסמן, רחל בנימין וסידוניה רוס, כדי לומר להם תודה. בזכות ערנותם לסביבה ופניותיהם למוקד 106 מטפלים צוותי העירייה במהירות במפגעי בטיחות ותברואה ברחבי העיר.

את היוזמה לומר תודה לתושבים העלתה וקידמה מעיין ויצמן -שטרית, מנהלת המוקד העירוני, וראש העיר עו"ד ניסן בן חמו אימץ את היוזמה בשתי ידיו. בשבוע שעבר העניקו השניים תעודה לתושבים המתמידיםשעליה נרשמה ההוקרה על המעורבות והאכפתיות הרבה שהם מגלים לשיפור חזות העיר.
לקראת השנה החדשה מזמינה העירייה את כל התושבים לפנות למוקד העירוני בטל' 106, בכל עניין של שאלה, תלונה, מפגע וגם אם בא לכם לומר תודה כשמגיע, לעובדי העירייה שממהרים לתת שירות טוב במענה לכל פנייה.