הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

נתפס נהג במהירות חריגה בזמן שניסה להימלט מהשוטרים

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2017-09-19 17:26:59

נתפס נהג במהירות חריגה בזמן שניסה להימלט מהשוטרים
"נתפס נהג במהירות חריגה בזמן שניסה להימלט מהשוטרים"

"משטרת ישראל ממשיכה בפעילות נחושה כנגד עבירייני התנועה, המסכנים את משתמשי הדרך תוך שהם מבצעים עבירות בריונות בכביש, וזאת במטרה להרתיע את הנהגים ולהגביר את הבטחון בכבישים".

ביום חמישי בשבוע שעבר, בשעות הערב במהלך פעילות הפעלת ממל"ז ( אמצעי לאכיפת מהירות) בכביש 31 לכיוון מזרח באזור מולדה, נקלט רכב פרטי הנוסע במהירות 129 קמ"ש במקום בו מותרת הנסיעה 90 קמ"ש. השוטרים סימנו לרכב לעצור תוך שהם מדיליקים אורות כחולים ומזוהים באפודות זוהרות, הנהג שהבחין בשוטרים הגביר את מהירות נסיעתו ולא ציית לסימון השוטרים. מיד עם ניסיון הימלטות הנהג, החלו השוטרים בנסיעה אחריו תוך שהם מפעילים סירנות ומסמנים לנהג לעצור, במהלך הנסיעה אחרי הרכב הבחינו השוטרים כי הנהג ממשיך להגביר את נסיעתו ומנסה להימלט, בשלב מסויים איבד הנהג שליטה על הרכב נכנס בגדר הבטיחות ונפל לתעלה. השוטרים ניגשו מיד לעבר הרכב במטרה להגיש טיפול רפואי ראשוני,כשהגיעו לרכב הבחינו כי הנהג בן 34 תושב אזור הדרום לא נחבל, לשאלת השוטרים האם הוא זקוק לטיפול רפואי אמר שאינו זקוק והוא בסדר, בבדיקה מעמיקה של השוטרים הוברר כי רשיון הנהיגה של הנהג פקע ב 19.03.16
כאמור, כנגד הנהג שהיה לבדו ברכב נרשמו דוחות בגין עבירת מהירות חריגה ופקיעת תוקף רישיון הנהיגה, בנוסף הנהג קיבל הזמנה לדין בבימ"ש בגין אי ציות לשוטר עקב ניסיון ההימלטות מהשוטרים.

"משטרת ישראל לא תרפה ידה ותאכוף בנחישות, כנגד כל מי שיזלזל בחוק ובפרט כנגד נהגים, המרשים לעצמם לא להישמע להוראות השוטרים ולבצע עבירות מסכנות חיים ובריונות."