הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

עצומה לביטול תאגידי המים

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2017-07-12 20:44:42

עצומה לביטול תאגידי המים
"עצומה לביטול תאגידי המים"

 

 

המאבק לביטול תאגידי המים והביוב הגיע גם לערד. אורון קליימן יזם עצומה כנגד התאגיד בפייסבוק ובימים הקרובים יועמדו דוכני החתמה על העצומה במקומות שונים בעיר

ירון רבינוביץ'

אורון קליימן: "מדינת ישראל עושקת ופוגעת כלכלית בתושבים הגיע הזמן שאנו התושבים נתעורר ונתנגד לכל הגחמות הממשלתיות.ההפרטה שהמדינה עשתה במשק המים והביוב פגעה בתושבי העיר והגיע הזמן ששירותים אלו יוחזרו לרשות המקומית".

קליימן קורא לכל תושבי העיר לחתום על העצומה שבסופו של דבר יעביר לידיו של שר האוצר, "שאינו מסתיר את כוונתו בעתיד להפרטה מלאה של תאגידי המים וכך שוב ישלטו בנו בעלי ההון", אומר קליימן.

"....אנו תושבי ערד קוראים למשרד האוצר להחזיר את הטיפול במים ובביוב לרשות המקומית", נרשם בעצומה שאותה ניתן למצוא בדף הפייסבוק של קליימן, "צל"ע – צעירים למען ערד"

חלק מהנרשם בעצומה:

"רפורמת המים הקפיצה את חשבונות המים במאות אחוזים - אזרחים רבים חשים תסכול וזעם על החשבונות המנופחים.תאגידי מים, שהן חברות פרטיות, העלו את מחיר אספקת המים בשיעור של עד פי שלושה וארבעה לנפש. ...... ישנם משפחות שחוסכות במקלחות ובמים לשתייה כי המחיר הפך לבלתי נסבל.....אנו קוראים להחזיר את מחיר המים לרמתו הקודמת ובד בבד לבטל את תאגידי המים ולהחזיר את השליטה לרשויות המקומיות".