הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

חסיד גור העליל על עו"ד במחלקה המשפטית

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: ירון רבינוביץ
תאריך: 2017-06-28 20:46:47

חסיד גור העליל על עו"ד במחלקה המשפטית
"חסיד גור העליל על עו"ד במחלקה המשפטית"

בית המשפט קבע: חסיד גור העליל על עו"ד במחלקה המשפטית וישלם הוצאות משפט

 

לאור ההחלטה, בעירייה שוקלים הגשת תביעת

דיבה נגדו בסך מיליון ש"ח

לפני כשנתיים פנה התושב בתביעה לבית המשפט השלום בבאר שבע והאשים עו"ד במחלקה המשפטית של העירייה, בכך שהוגשה נגדו תלונה במשטרה בעניין מסוים. התושב לא הסתפק בכך והגיש אף תלונות ללשכת עורכי הדין, לנציב הקבילות ואף פנה להגיש קובלנה במישור הפלילי בכדי לפגוע.

בית המשפט קיבל את טענת העירייה והעניק חיסיון לעו"ד והתביעה נוהלה כנגד העירייה. לאחר ניהול התיק בבית המשפט, הוכיחה העירייה כי מדובר בדברי שקר ואין כל יסוד לתביעה, אך בית המשפט בחר למחוק את התביעה ולא לדחותה תוך שהוא מחייב את התובע בהוצאות בסך של 2,000 ₪. המחלקה המשפטית העירונית, לא קיבלה את החלטת בית המשפט וערערה לבית המשפט המחוזי על החלטה זו.

השבוע פסקה סגנית הנשיאה, כב' השופטת שרה דברת, כי הצדק עם עיריית ערד. דין התביעה אחת – דחייה והתביעה השקרית נדחית סופית, כמו כן פסקה השופטת כי על התושב לשלם לעירייה הוצאות משפט נוספות בסך של 7,500 ש"ח.

עתה, אחרי שבית המשפט קבע כי התושב הגיש תביעה חסרת בסיס במטרה לפגוע בעו"ד, שוקלת העירייה את צעדיה מולו. "אחת האפשרויות היא הגשת תביעת דיבה כנגד התושב בסכום עתק של מיליון ₪", אומרים גורמים בעירייה.

 

גורם בכיר בחסידות גור אומר: "לא התייצבנו לדיון כי לא קיבלנו לידינו את הערעור ואת ההזמנה לדין. נגיש בקשה תוך 30 יום לביטול פסק הדין".