הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

הרוק חזר לפסטיבל ערד

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
תאריך: 2011-09-02 09:41:11

הרוק חזר לפסטיבל ערד
"הרוק חזר לפסטיבל ערד"

היפ הופ ציוני מצוין!


במופע של הדג נחש ביום חמישי, 25.08.11, היום האחרון לפסטיבל, אין ספק שהקינוח היה כיף גדול, הדג נחש על הבמה, עושים היסטוריה בכל הופעה: קצב מטורף, ביטים בועטים, אלקטרו ופאנק עם שרבוב שפתיים של גרוב עכשווי, בקיצור - מוזיקה טובה, שירים איכותיים והקהל נהנה!


 מה הלך שם באצטדיון - עגלות, ילדים, בני נוער,  הורים, צעירים, מבוגרים, מי לא היה שם? ותשמעו, באמת שקיבלנו הופעה טובה. היה מעולה!!!


במסגרת פסטיבל ערד 2011, חודשה במת רוק המיתולוגית בקאנטרי בערד


במהלך שלושת ימי הפסטיבל  הופיעו על במה זו להקות צעירות מקומיות כחימום למופעים המרכזיים .
ביום הראשון עלו לבמה "משך ההשפעה"- קובי טבצ'ניק, איתי רעני, שי אברהמי ובן ניסנבלט  אשר הצטרפו לבמה ברגע האחרון ממש,  וג'ומבר טריו הותיק והאגדי במבחר שירים ולסיכום היום, הופיע אייל אבן צור עם להקתו.
היום השני לפסטיבל היה עמוס במיוחד: עלו והופיעו  "ידועה בציבור"- להקת בנות תל אביבית,  "אישיוז"- להקה מקומית שהביאה קהל איכותי ומפרגן. מדובר  בלהקה שפועלת בחדר החזרות של מרכז הצעירים בשנה האחרונה בליווי שאולי ורש מגרעין צמרת.


ולהקת  chepter"" בכיכובם של איתי רעני, שי אברהמי, יוני רבר, אלכס יאשין ודוד ברוק  במופע בלוז מעולה, את הערב סיימו "אלישע בנאי וארבעים השודדים" במופע רוק מסחרר והחמיאו לקהל הצעירים בערד על קבלת הפנים החמה.


ביום השלישי הופיעו  "מחכים לסטיבי" בהרכב חסר (גיא סטריער נאלץ להמשיך להגן על מדינת ישראל) אבל עם הרבה מוסיקה טובה. ניגנו: שי אברהמי, זיו אונגר  ומור הרפזי . בהמשך התקיים המופע של דנה ברגר, אשר התלהבה מהקהל החם והאוהד ומהאווירה המצוינת בקאנטרי.


במהלך הפסטיבל, מתנדבים רבים עסקו בסיוע בהפקת במת הרוק  ויש להודות לשי תובל, שרון כהן ורותם נצר.  חשוב לציין, שכמעט כל הלהקות הצעירות התחילו את דרכן בערד וכולן עובדות על חומרים מקוריים. כל הלהקות הצעירות הופיעו ללא תשלום ובהתנדבות מלאה ועל כך – תודה!


פסטיבל ערד תמיד נתן במה ללהקות ואמנים צעירים בתחילת דרכם ואנו גאים כי הפסטיבל ממשיך במסורת חשובה זו.


ג'ומבר – סיכם כי "רוח הפסטיבל מתעוררת מחדש" ואיתי רעני המתופף: "היה אדיר כן ירבו הופעות כאלה".
על הפקת הלהקות הצעירות עמל שעות רבות, בהצלחה רבה, אבישי לוי חברוני, אשר עובד עם הלהקות בחדר החזרות ואחראי על תחום המעורבות החברתית , תרבות ופנאי במרכז הצעירים בערד.
את הבמה כולה הפיקה בכישרון רב, נילי סורקיס, מנהלת מרכז צעירים, אשר במשך שנים רבות מתנדבת כמפיקה בפסטיבל ערד, על כך תודה ענקית לה.


אירוע נוסף עומד לפתחנו: הופעה של להקת "מרסדס בנד" עם שתי להקות חימום : finger tips ו"מחכים לסטיבי" ביום שבת 3/9/11, בשעה 20:00 באצטדיון.


את המופע של "מרסדס בנד" יקדים פיקניק המוני מס' 4 . מסורת שהחלה הקיץ בהפקת אלי קונצמן ואבישי לוי חברוני . הפיקניק יהיה האחרון לעונת הקיץ ויתקיים בקאנטרי בערד  ב – 3.9.11 בין השעות 16:00-20:00 חפשו אותנו בפייסבוק (פיקניק המוני מס' 4) כרטיסים בעלות 10 ₪ יש לרכוש מראש במרכז הצעירים 08-9956066 (אבישי), לא תהיה מכירת כרטיסים במקום.