הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

גני הילדים חוגגים עצמאות

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: דניס דיומן, מרגו טרנטול, סשה סרבניצקי – כיתה ו
תאריך: 2017-05-04 11:11:54

גני הילדים חוגגים עצמאות
"גני הילדים חוגגים עצמאות"

ביום שישי ה-29 לאפריל ציינו ילדי הגנים בעיר את יום העצמאות 2017 בטקס חגיגי ומיוחד. אנו הכתבים הצעירים הצטרפנו לחגיגה המרגשת, הסתובבנו בין החוגגים ולפעמים לא התאפקנו ומצאנו את עצמנו יחד עם הקטנטנים שרים ורוקדים, בין לבין, הספקנו גם לראיין כמה מהמכובדים והאורחים ושאלנו מה הם מאחלים לעיר ולמדינה שלנו?

כבוד ראש העיר עורך דין ניסן בן חמו ענה: " אז קודם כל זה יום העצמאות ה-69 וזה מספר מאוד משמעותי כי גדלנו בשנה ואני מאחל לנו שנצמח ושנהיה מדינה יותר מתקדמת ומשגשגת, שנמשיך לחיות בביטחון עם כל השכנים שלנו. לעיר ערד אני מאחל שנמשיך לצמוח ושיהיו פה יותר מקומות תעסוקה, יותר כיף לילדים ושנמשיך לגדול ביחד.''

חייל ששמו אלן המשרת בחטיבת הנח''ל בירך: ''אני מאחל שלום למדינתנו היפה.''

הגננת המקסימה מגן תאנה בירכה: ''אני מאחלת שלום, שיהיה אחדות, שתהיה אהבה, שנלמד לעזור אחד לשני ונעשה הכל למען הילדים של כולנו".

ולבסוף פגשנו את מר משה רגב ממד''א שריגש בברכה מיוחדת: ''אני מאחל למדינת ישראל שתהיה בה סובלנות וסבלנות האחד כלפי השני, לאהוב את האחר ולא רק לאהוב את מי שדומה לנו, לא לשפוט בן אדם לפי הלבוש שלו, וגם לא לפי הצבע שלו ,אלא לפי האופי שלו ולפי מי שהוא וללא דעות קדומות. זה יכול לפתור המון בעיות, שנהיה ערֵבים אחד לשני ושיהיה אכפת לי מכל אדם שהוא.  לעיר שלנו אני מאחל שיהיו עוד ילדים נחמדים כמוכם, שימשיכו ללמוד טוב, להתנהג בכבוד. זה חשוב לעתיד שלנו. כמו שאני כאן 50 שנה, אני רוצה שתמשיכו לחיות כאן, לפתח את העיר היפה שלנו."

אנחנו הכתבים הצעירים, נהנינו מאד לסקר את הטקס, לחוות יחד עם ילדי הגנים ומשפחותיהם את שמחת העצמאות ולהעיף את בלוני ההליום שקישטו את שמיי העיר בצבעי לבן כחול. אנו מאחלים למדינתנו היפה ועירנו המטופחת המשך פריחה וצמיחה בכל התחומים ובעיקר המשך חיים רגועים מלווים בשלום ובטחון.