הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

חניכי קן ערד של הנוער העובד והלומד השתתפו במבצע "זר לנופל" וחידשו את המסורת בעיר! 36 שנים לזר לנופל: צרור פרחים לכל משפחה - ללא עלות.

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2017-05-04 10:59:03

 חניכי קן ערד של הנוער העובד והלומד השתתפו במבצע "זר לנופל" וחידשו את המסורת בעיר!  36 שנים לזר לנופל:  צרור פרחים לכל משפחה - ללא עלות.
" חניכי קן ערד של הנוער העובד והלומד השתתפו במבצע "זר לנופל" וחידשו את המסורת בעיר! 36 שנים לזר לנופל: צרור פרחים לכל משפחה - ללא עלות."

 


כמידי שנה חוזרת התופעה המבישה: חלק ממוכרי הפרחים מפקיעים מחירים מבני המשפחות השכולות דווקא ביום הזיכרון.  גם השנה הבטיחו חניכי הנוער העובד והלומד, בשיתוף היחידה להנצחת החייל במשרד הביטחון כי לכל משפחה תהיה האפשרות להניח זר על קבר יקיריה ללא תשלום.
זו השנה ה-36 ברציפות בה מתקיים מבצע "זר לנופל". מי שיזם ומוביל את המבצע למשך 36 שנה, ובהתנדבות מלא, הוא שמעון אהרון ממושב כפר רות.  מעל 5,000 חניכים מתנועת הנוער העובד והלומד, יהודים דרוזים ובדואים, יתפרסו ב-107 בתי עלמין בכל רחבי הארץ, מאילת ועד מטולה, ויחלקו זרי פרחים למשפחות השכולות - ללא תשלום. לאחר שסיימו בקנים ובסניפים את הטקסים המסורתיים של ערב יום הזיכרון, התפנו החניכים להכנת המבצע הגדול למחרת. בבוקר יום הזיכרון, אלפי חניכים קמו בשעות הבוקר המוקדמות, פרקו מהמשאיות את זרי הפרחים, והתייצבו מוכנים לבתי העלמין על מנת לאפשר קבלת פרחים לכמה שיותר משפחות שכולות.