הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

לילי שפי מונתה למנכ"לית החברה הכלכלית

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: עיתון הצבי
תאריך: 2017-04-23 10:37:44

לילי שפי מונתה למנכ"לית החברה הכלכלית
"לילי שפי מונתה למנכ"לית החברה הכלכלית"

ראש העיר, עו"ד ניסן בן חמו: "אני בטוח שהיא תדע

להביא עימה את יכולותיה וניסיונה למען ערד"

 

שינוי נוסף בשדרה הניהולית של העירייה. לילי שפי נבחרה לתפקיד מנכ"לית החברה הכלכלית של ערד, מבין מועמדים רבים שהתמודדו במכרז על התפקיד. שפי תחל את תפקידה בימים הקרובים ולפניה משימות רבות לקידום הפיתוח העירוני.

המנכ"לית היוצאת, לילך מורגן, מסיימת את תפקידה לאחר שש שנים מוצלחות בתפקיד ועוד שלוש שנים בתפקיד מנכ"ל העירייה. 

החברה הכלכלית היא הזרוע הביצועית של העירייה ובפעילותה נרשמים, פיתוח יזמות ותמיכה לתעשיינים, ניהול מבני העירייה ונכסיה באזור התעשייה, ניהול הקאנטרי קלאב, ניהול פרויקטים עירוניים, ניהול מרכז החדשנות NETGEV  וכן אחריות ניהולית על תחום התיירות. החברה הכלכלית משמשת בערד ככתובת מרכזית אחת לבעל עסק או ליזם, לקבלת סל שירותים, הכוונה ומידע לפתיחה והקמה של עסקים בערד.

לפני החג הסתיים מיון המועמדים ע"י חברי דירקטוריון החברה הכלכלית, והשבוע כאמור נבחרה לילי שפי לתפקיד ע"י וועדה שכללה את ראש העיר, עו"ד ניסן בן חמו, נציגי משרד הפנים ונציגי ציבור. לזכותה של שפי עומד רקורד מרשים של ייעוץ עסקי ופיתוח כלכלי ברשויות מקומיות מעל 15 שנה. היא ניהלה בעבר את היחידה לפיתוח כלכלי של ערד-תמר - מגילות.ניהלה את תחום הפיתוח הכלכלי בקרן מיראז' וליוותה מאות יזמים וסטארט-אפיסטים בנגב בתהליכי פיתוח עסקי וגיוס השקעות.לילי שפי תושבת הנגב, אם לשלושה ונשואה ליובל שפי.

לאחר שקיבלה הודעה על היבחרה לתפקיד הודתה שפי על "ההזדמנות לקחת חלק בפיתוח ערד. פרויקטים גדולים ומשמעותיים נמצאים על הפרק ואני מאמינה בעיר, באנשים בה, נכסיה וייחודיותה".

ראש העיר, עו"ד ניסן בן חמו, ביקש להודות למנכ"לית היוצאת לילך מורגן על השנים הטובות שעסקה בפיתוח העיר ולאחל לה הצלחה בכל אשר תיבחר לעשות. ראש העיר הוסיף שהוא מברך את לילי שפי על תפקידה החדש ושהוא "בטוח שהיא תדע להביא עימה את יכולותיה וניסיונה למען ערד, כי משימות חשובות מצפות לה כבר עם כניסתה לתפקיד".