הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

מכתב תודה / מתנדבות גרעין איתן

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
תאריך: 2017-03-23 14:42:37

מכתב תודה / מתנדבות גרעין איתן
"מכתב תודה / מתנדבות גרעין איתן"

שלום לכולם,
אנחנו קומונת ערד של גרעין איתן שפועלת בחיי העיר ומתנדבות בבתי הספר היסודי בעיר ואחר הצהריים במסגרות שונות כגון: מועדוניות רווחה, בית נוער קדימה, בית חם לנערה ועוד ובין היתר יוזמת פרויקטים בעיר ועוד ..
במסגרת השנת שירות שלנו היינו צריכים לארגן משלוחי מנות לחיילים לכבוד פורים, ופרסמנו בפייסבוק אם מישהו יכול לעזור לנו לתרום מוצרי מזון ודברים בסגנון לחיילים.
קישרו אותנו עם בן אדם מאוד מיוחד בשם ידין שיטרית ושאלנו אותו אם הוא יכול לעזור והוא ענה "אני מארגן לכם את משלוחי המנות",בלי יותר מידי שאלות.
כמה ימים לאחר מכן כבר הכל היה מוכן והגיע עד לקומונה שלנו להביא לנו 15 משלוחי מנות מושקעים בלי להגיד מילה, בצניעות ובפשטות, מבלי לדרוש שום תמורה על ההוצאות. כל כך ריגש אותנו ההירתמות שלו לעזרתנו וזה בכלל לא מובן מאליו שהוא עשה את זה ומחמם את הלב לראות שיש בארץ שלנו אנשים עם לב כל כך גדול ועם כוונות טובות. וזה בדיוק מסוג הדברים שאנחנו יכולים להגיד שאנחנו גאים בזה שאנחנו גרים כאן.
ידין- אנחנו רוצים להגיד לך שזו זכות גדולה בשבילנו שעזרת לנו מודים לך מכל הלב ואמן ותקבל כפול מכל מה שאתה נותן כי באמת מגיע לך.