הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

שידור המליאה לציבור הרחב עיריית ערד, הרשות היחידה שמעבירה את ישיבות המועצה בשידור חי לפייסבוק

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2016-12-07 20:46:22

שידור המליאה לציבור הרחב   עיריית ערד, הרשות היחידה שמעבירה  את ישיבות המועצה בשידור חי לפייסבוק
"שידור המליאה לציבור הרחב עיריית ערד, הרשות היחידה שמעבירה את ישיבות המועצה בשידור חי לפייסבוק"

 

בתקופה האחרונה ישיבות מועצת העיר מצולמות ומועברות בשידור חי בדף הפייסבוק של העירייה. בערים רבות מוותרים על השקיפות הזו מסיבות רבות כגון אופי הישיבות, התנגדותם של ראשי ערים, חשש מהצגות אופוזיציה למצלמות ועוד.

"הבטחתי שקיפות לתושבים ואנו רואים כיצד הדבר בא לידי ביטוי. שידור ישיר של ישיבות המליאה מאפשר לתושבים לראות את נבחריהם במועצת העיר, את עבודתם ואת הנושאים בהם הם עוסקים. יחד עם זאת, אנו מפתחים יכולות דיגיטליות ברשתות החברתיות, בציוד ובכוח אדם מיומן לטובת העיר", אומר ראש העיר, עו"ד ניסן בן חמו, שבניגוד לראשי ערים רבים, הוא כן מנהל דף פייסבוק אישי ודף ציבורי משל עצמו, ודוחף לפיתוח נכסים דיגיטליים בעירייה.

השבוע התקיימה ישיבת המועצה הרביעית שהועברה בשידור חי לדף הפייסבוק של העירייה. איכות השידור משתדרגת בכל פעם בעזרת שיפורים טכניים של מצלמות ורמקולים ואף הוספת כתוביות מידע לנושאי הדיונים.

את השידורים ממועצת העיר מבצע מרכז התקשורת עם מחלקת המחשוב וצוות ערד דיגיטל, צוות תלמידים שמסייע למחלקת הדוברות העירונית בפעילות למען העיר ברשתות החברתיות.

שידורי ישיבות המועצה מועברים בדף הפייסבוק של העירייה בדרך כלל בכל יום ג' הראשון בכל חודש וכן בשבוע האחרון של החודש. ההודעות על הישיבות מתפרסמות אף הן בדף זה.