הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

נהג פגע בילדה שעברה במעבר חצייה ונמלט

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2016-04-27 09:40:38

נהג פגע בילדה שעברה במעבר חצייה ונמלט
"נהג פגע בילדה שעברה במעבר חצייה ונמלט"

סרטון שהופץ ברשתות החברתיות מציג נהג שפגע בילדה בת 6 במעבר חצייה בעיר ונמלט מהמקום. בעקבות הפרסום פתחה המשטרה בחקירה ועצרה את הנהג הנמלט

סרטון שהופץ ברשתות החברתיות מיום ראשון השבוע מציג נהג תושב הפזורה הבדואית שעוקף רכב שעצר במעבר חצייה בעיר ערד ופוגע בילדה כבת 6. מיד לאחר התאונה נראה הנהג נמלט מהמקום.לאחר פרסום הסרטון עצרה המשטרה ביום ראשון את הנהג, צעיר בן 23, תושב הפזורה הבדואית, בחשד לביצוע תאונת "פגע וברח".הילדה לא נזקקה לטיפול רפואי ולא פונתה לבית החולים ולכן התאונה גם לא דווחה. רק לאחר שהופץ התיעוד של התאונה, פתחה המשטרה בחקירה והצליחה לשים את ידיה על הנהג שנעצר. לאחר חקירה הוא שוחרר למעצר בית ורישיון הנהיגה שלו נפסל.קארין זיינוטדינוב, שברכבה הייתה המצלמה שהובילה למעצרו של הנהג הפוגע, סיפרה: "זה היה בשעות הערב. נסעתי לכיוון המרכז בערד ובגלל שהיה שם רכב שניסה לחנות ברוורס, לקחתי את הנתיב השמאלי ביותר. כשאני ובן הזוג שלי התקרבנו למעבר החצייה, הבחנתי בילדה שרצתה לחצות את הכביש. עצרתי והילדה החלה לחצות את הכביש. אז בא רכב שפשוט לא עצר ולא כלום. כשראיתי את התאונה צעקתי, הייתי בהלם. צפצפתי כשהבחנתי ברכב שבא לפגוע בה. זה היה עניין של שניות.כאמור לילדה שלום.

מדוברות המשטרה נמסר:שלשום התקבל דיווח במוקד מאה של המשטרה אודות תאונת פגע וברח בעיר ערד במהלכו נפגעה קל ילדה כבת 6,למקום הוקפצו שוטרים שפתחו בחקירה לאיתור הנהג הפוגע שנמלט מהמקום.בתום פעילות חקירתית גלויה וסמויה נעצר החשוד, בחור בשנות ה -20 לחייו תושב הפזורה והועבר לחקירה.מהמשטרה נמסר כי מיד עם קבלת הדיווח על התאונה הוקפצו למקום כוחות שפתחו בסריקות לאיתור החשוד ובמקביל החלו בביצוע פעולות חקירה שהביאו לאיתור החשוד ולמעצרו.עוד נמסר כי המשטרה תנקוט אפס סובלנות כלפי מי שמעורב בתאונה ונמלט מהמקום במקום להישאר ולהושיט סיוע.