הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

מבזקי חדשות - תאגיד מעיינות הדרום יוצא למבצע לזמן מוגבל

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
תאריך: 2011-08-18 12:17:43

מבזקי חדשות - תאגיד מעיינות הדרום יוצא למבצע לזמן מוגבל
"מבזקי חדשות - תאגיד מעיינות הדרום יוצא למבצע לזמן מוגבל"

תאגיד מעיינות הדרום קורא לתושבים  בעלי חוב לשלם את חובם לתאגיד וליהנות מתשלום ללא ריבית ותנאי תשלום נוחים. המבצע הינו ייחודי לתאגיד.


מאז הקמתו, נערך תאגיד מעיינות הדרום למתן מענה שירותי איכותי לצרכני המים בעיר. מרכזי השירות נפתחו לקהל הרחב, מספרי חיוג מיוחדים נחנכו לצורך דיווח על התקלות ובירורים, ואתר האינטרנט של התאגיד נותן מענה למרבית הנושאים. לאחרונה, השלים התאגיד את מרבית הליכי הקמתו והחל להיערך לביצוע פעולות אכיפה כנגד תושבים שלא שילמו עד כה את אגרת המים.


התאגיד יוצא בימים אלו, במסע הסברתי נרחב, על מנת לגרום לתושבים לשלם את חובם, ללא הוצאות גבייה מיותרות. התאגיד לא גובה חובות ישנים של מים, אלא רק את אלו שנוצרו מאז הקמתו. כך מתאפשר לצרכנים לשלם את יתרת חובם (רק החלק היחסי של התאגיד) ולקבל אספקת מים שוטפת ואיכותית לבתיהם. כמו כן, במשך החודש הקרוב  ( 21/8-20/9) לא ייגבו ריביות מהמשלמים את חובם במטרה לעודד את התושבים לסגור את חובם בהקדם, טרם יינקטו נגדם האמצעים המופיעים בחוק (עיקולים, ניתוקי מים וכדומה). לאחר סיום המבצע יחלו בתאגיד בהליכי אכיפה.


יו"ר הדירקטוריון, דויד לוי: "הדירקטוריון יזם את המבצע במטרה להקל על הציבור ולאפשר לו לשלם את חובו ללא ריבית ובתשלומים נוחים. אני רואה בכל אחד מהצרכנים כבעל מניה בתאגיד  ומתפקידי לספק לו את השירות הטוב ביותר כאשר מבצע זה הוא חלק משורה של צעדים אותם אישר הדירקטוריון במטרה לשפר את השירות לצרכן. אדגיש כי מבצע זה הוא ייחודי למעיינות הדרום ואני מקווה כי בסיומו ישולם כל החוב לתאגיד ולא נאלץ לנקוט באמצעי אכיפה כלפי תושבים .


מנכ"ל התאגיד, שעיה קרפ: חשוב לציין שהרוב הגדול של התושבים אכן משלם את חובותיו בגין השימוש שבמים. על מנת להקל על התושבים החלטנו לצאת במבצע ביטול הריבית לתושבים שיגיעו בזמן המבצע למשרדי התאגיד על מנת להסדיר את חובם. אני קורא לצרכני המים בעיר, שצברו חוב למים וביוב, לנצל את ההזדמנות, ולשלם את חובם.