הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

עיריית ערד מציגה : קרשים לכל ילד לל''ג בעומר

מאת: ליאת בן-דב writer
תאריך: 2011-05-23 12:02:52

עיריית ערד מציגה : קרשים לכל ילד לל''ג בעומר
"עיריית ערד מציגה : קרשים לכל ילד לל''ג בעומר"

3 משאיות טריילר עם משא כפול פרקו בפארק הצפוני כמויות עצומות של קרשים למדורות ל"ג בעומר עבור ילדי ותושבי העיר. עיריית ערד יצאה בפעם הראשונה למבצע מסוג זה, תחת הכותרת ההיתולית "די לסחוב קרשים" בסיוע מפעלי ים המלח.

בפרסומי העירייה נקראו התושבים להגיע ביום רביעי אחר הצהריים לקחת קרשים, אולם כדי למנוע מצב של התקהלות מסוכנת בקרבת המשאיות בעת הפריקה, הוחלט להקדים את הגעת המשאיות ליום שלישי אחר הצהריים כשהשטח פנוי מילדים.

מיד עם עזיבת המשאיות את הפארק הצפוני, החלו לזרום עשרות ילדים למקום. אנשי העירייה הופתעו כיצד נודע הדבר, ובבדיקה מהירה גילו כי ילדי העיר העבירו את המידע על הגעת המשאיות בפייסבוק, וכך, בתוך זמן קצר חוסלו כמעט כל ערימות הקרשים הענקיות. ראש העיר שהגיעה למקום הורתה להזמין עוד 3 טריילרים.

טלי פלוסקוב: "אנחנו רוצים להשיג שתי מטרות במבצע הזה. ראשית, לסייע לילדים וגם להורים אשר נאלצים מידי שנה להשיג קרשים בכל מיני דרכים שונות ומשונות, ושנית אנחנו מנסים בדרך זו לצמצם עד למינימום את הפגיעה בתשתיות עירוניות כמו למשל ספסלים נדנדות ומתקני עץ שונים, אני מבקשת מתושבים לנהוג בזהירות בעת הדלקת המדורות ולהקפיד על כללי הבטיחות."