הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

גרי עמל ימונה למנכ"ל עיריית ערד

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2015-08-13 11:45:18

גרי עמל ימונה למנכ"ל עיריית ערד
"גרי עמל ימונה למנכ"ל עיריית ערד"

אל"מ (במיל') גרי עמל כיהן בעבר כמנכ"ל חברות ממשלתיות, סמנכ"ל במקורות וסמנכ"ל משאבי אנוש בקמ"ג. עמל גדל בערד והתגורר בה עם משפחתו קרוב ל- 50 שנה.

אל"מ (במיל') גרי עמל ימונה בקרוב לתפקיד מנכ"ל עיריית ערד, ויחליף את רמי נבון המנכ"ל היוצא.

גרי עמל שרת בתפקידיו האחרונים כמנכ"ל החברה הכלכלית חבל ים-המלח בע"מ, מנכ"ל רשות ניקוז ים-המלח, כסמנכ"ל לארגון ומנהל ב"מקורות" חברת המים הלאומית וכסמנכ"ל למשאבי אנוש ארגון ומנהל בקיריה למחקר גרעיני בנגב. תפקידו הצבאי האחרון היה מח"ט חטיבה 5, חטיבת המילואים של גבעתי.

עמל ( 59) הגיע לערד בשנת 1965 כילד בן 9 עם הוריו זאב עמל ז"ל ורות תיבל"א, למד בביה"ס יעלים ובבית הספר התיכון והתגורר בערד עד לאחרונה עם רעייתו חביבה ושלושת ילדיו רועי, מיטל ודניאל , שגם הם למדו וסיימו את לימודיהם בערד.

עמל רואה בתפקידו החדש משימת חיים מאתגרת, כשלרשותו ניסיון רב בהובלת מערכות בירוקראטיות מורכבות והבאתן אל השורה הראשונה בתחומי העשייה השונים. לקראת כניסתו לתפקיד אמר השבוע כי "יפעל בכל האמצעים העומדים לרשותו יחד עם  עובדי העירייה המעולים בהובלתו של ראש העיר הנבחר עו"ד ניסן בן-חמו. שאיפתי היא", הוסיף,  "להחזיר את הגאווה לתושביה, להיותה עיר שתמשוך אליה מקומות תעסוקה ומשפחות איכותיות, עיר של אינטגרציה חברתית מכל קצוות הקשת החברתית. שתהיה לנו עיר דוגמא בישראל".