הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

מלון ענבר יוצא לדרך חדשה

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: בן שיף
תאריך: 2015-04-22 08:54:54

מלון ענבר יוצא לדרך חדשה
"מלון ענבר יוצא לדרך חדשה"

משהו טוב עובר על מלון ענבר שבכניסה לעיר. הנהלה חדשה החליטה לצאת על דרך חדשה ולא חוסכת על לחלום בגדול. המלון, חלק מהנוף הערדי, אחד המבנים הבולטים והנראים ביותר לכל באי העיר, בוחר בדרך חדשה ומפתיעה. אם עד היום רוב המאמצים היו בהבאת אורחים למלון ובשיווק החוצה מערד, בחזונם המתחדש יש כוונה רבה לפנות פנימה, אל תושבי העיר ערד, ולקחת חלק תרבותי ופעיל בחיי הקהילה בערד. "מעוררים את המדבר עם ענבר", הוא משפט המפתח שנאמר במסדרונות המלון, ולא בכדי. הדרך החדשה תחת ההנהלה החדשה כוללת שיווק מסיבי, מיתוג מחדש, הגדרה מחדש של קהל היעד של המלון ואפילו שינוי שמו של המלון כדי לסמן את ההתחלה החדשה. השם החדש, אגב, ייחנך בהמשך.

"יש לנו את הפריווילגיה להיות מלון עירוני", סיפרה השבוע לעיתון הצבי גילי עידן, מההנהלה החדשה של המלון, "יש כמובן את האורחים שבאים מחוץ לעיר ואף מחוץ לארץ, אשר לנים במלון, ויש גם את תושבי העיר עצמם שמבינים כי נכון להיום חסרים בערד מקומות בילוי ותרבות, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה".

מה מצפה לנו? המלון יפתח את שעריו לארוחות בוקר איכותיות וכשרות, באר פעיל לשעות הערב, מוזיקה חיה, הופעות, חנויות ממותגות של אוכל כמו גלידריה ויוגורטיה, טוסט נקניק ועוד, נרגילות, מינוף מחדש של הספא עם טיפולים מיוחדים, שאטל לים המלח וגם למצדה, טיולי אקסטרים במדבר, אופניים, ג'יפים, גמלים ועוד הפתעות רבות שיהפכו את מלון ענבר המתחדש למרכז תיירותי ותרבותי בפתחה של המדבר כאן אצלנו בערד.

יריית הפתיחה הראשונה של המלון יהיה כבר השבוע בערב יום העצמאות עם הופעה הערב (רביעי) של להקת "אל תקרא לי שחור" ולמחרת מהצהריים, ברביקיו, שירה בציבור, סושי, בירה מהחבית, מתחם לילדים, מופע סטנד-אפ של כוכב הקומדי קלאב ובן העיר, אמיר הורוביץ ועוד הפתעות.

המלון מתכנן עוד הפתעות רבות לתושבי העיר, מתחם מפותח ומתקדם לילדים, אולמות אירועים, שיפוצים רבים ושדרוג המקום, אולמות אירועים ועוד. אין ספק כי עתיד המלון יהיה מעניין ביותר ושווה לחכות ולעקוב בהמשך לראות מה עוד מתכננים לנו צוות המלון.