הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

טקס קבלת ספר תורה

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: חמוטל פרידמן- כתבה
תאריך: 2014-12-04 10:02:20

טקס קבלת ספר תורה
"טקס קבלת ספר תורה"

תמונות- תמר לחמני

 

מתוך החשיכה זהרו דמויות קטנות לבושות לבן וחבושות כתרים נוצצים... לקול הלמות תופים ותרועות שופרות, בתהלוכה נרגשת וצוהלת, עשו את דרכם הילדים, הצוות וההורים של כיתות ב' מבי"ס יעלים-עופרים לכיוון בית הכנסת הספרדי לטקס קבלת ספר תורה בערב יום חמישי שעבר.

לקול מחיאות כפיים של ההורים נכנסו הילדים לבית הכנסת כשהם עוברים מתחת לטלית ותפסו מקומותיהם על הבימה. בניצוחן של המחנכות סוזי ויהלומית ושל פולינה המורה למוזיקה, הילדים הפליאו בשירים ודקלומים בשבחן של התורה ושל אהבת ישראל והאירו את בית הכנסת ואת לבבות כל הנוכחים. ההורים השתתפו אף הם בטקס והמחיזו עבור הילדים את "ריב ההרים". הרב אלבו בירך את הילדים הנרגשים כשעמדו מתחת לטלית שהחזיקו כמה אבות. כבוד הרב ומנהלת ביה"ס העניקו בסיום הטקס לכל ילדה וילד את ספרי התורה הראשונים שלהם, שנעטפו וקושטו ע"י ההורים מבעוד מועד.

אנו מודים לכבוד הרב אלבו על שקיבל אותנו במאור פנים, ליווה ובירך את הילדים ברגע משמעותי זה בחייהם.

תודות גדולות שלוחות מקרב לב לצוות הנהדר שלנו – למנהלת ביה"ס סיגל שריקי, למנהלת החט"צ ענבל כנפי, למחנכות המקסימות והמשקיעניות שלנו סוזי ברונר ויהלומית חסון, למורה למוזיקה פולינה; לליאור ואבשלום על הליווי המוזיקלי הייחודי בדרך לבית הכנסת, לניקול פרץ על העוגיות המעוצבות שהכינה לילדים ולכל ההורים שעזרו, תמכו והתרגשו ביחד עם הילדים הנפלאים שלנו.