הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

נפרדים מהשוטר הקהילתי דודי אזולאי

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2014-09-10 19:59:15

נפרדים מהשוטר הקהילתי דודי אזולאי
"נפרדים מהשוטר הקהילתי דודי אזולאי"

השבוע, בטקס מרגש, נפרדה העיר ערד מעמוד תווך אשר השפיע רבות על רבים מבני הנוער והתושבים בעיר, מפקד השיטור הקהילתי רס"מ דודי אזולאי. כבר 8 שנים שמסתובב דודי בעיר, תחת פיקודו פרויקטים התנדבותיים וחינוכיים רבים, ביניהם: הקמת יחידת האופניים בכפר הילדים נרדים, חלוקת ציוד לקשישים בחגים, הקמת מיזם תרבות לנוער רביעי ישראלי, התנדבות בבית גלעד, במרכז קליטה אורלי, בשכונת יעלים- הפטיו, הרצאות בבתי הספר בנושאי מניעה, ועוד אין ספור פרויקטים אשר נגעו בכל אחד ואחד בעיר. דודי מוכר כאדם מקשיב ומסביר שמוכיח בכל פעם שהוא בן אדם מסור לעבודתו ואוהב מה שהוא עושה. את הטקס המרגש, בהנחייתה ויוזמתה של מזל סיגרון, מועד פעילי שכונת יעלים, פקדו רבים מתושבי העיר שביקשו להיפרד מדודי. ראש העיר טלי פלוסקוב, מנהל כפר נרדים מתי רוז, מנהל השיטור העירוני ליאוניד חזן, ותושבים רבים, אמרו מילות פרידה מרגשות וביקשו להזכיר לדודי כי אמנם הוא עוזב את התפקיד אך לעד ייזכר כדמות מפתח חשובה וחלק מרכזי בחיי הקהילה בערד. עידן קוטאי, ביקש לשיר את שיר הנושא מהסרט "השוטר אזולאי" באירוע ואף סיפר כיצד גם עליו השפיע דודי על חייו.

זה היה מרגש ומיוחד", משתפת מזל סיגרון את רשמיה מאירוע הפרידה, "מגיע לו המעמד הזה, אני רוצה לומר תודה גדולה לכול המשתתפים".

לאחר שניהל את השיטור הקהילתי בערד כ 7- שנים, כמעט ואין תושב בעיר שלא מזהה אותו. לאחר 20 שנים של עבודה במשטרה, קיבל לידיו את תפקיד מפקד כוח השיטור העירוני וביחד עם מנהל מערך הפיקוח לאוניד חזן, הקימו את היחידה אשר כיום פועלת באופן סדיר ומקצועי. את תפקידו החדש יחל רס"מ אזולאי בתל שבע, ואנו שולחים לו את ברכתנו, בהצלחה בדרכו החדשה.