הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

מפגש מרתק של וועדי בתים ופעילים להרמת כוסית ולהכרת חוקים

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: רותי אייזנברג, מנהלת סניף את"ד ערד
תאריך: 2014-09-10 19:55:40

מפגש מרתק של וועדי בתים ופעילים להרמת כוסית ולהכרת חוקים
"מפגש מרתק של וועדי בתים ופעילים להרמת כוסית ולהכרת חוקים"

האגודה לתרבות הדיור – עיריית ערד בשיתוף פעולה עם הספרייה העירונית ושי"ל , קיימו בשבוע שעבר מפגש מרתק של וועדי בתים ופעילים בספרייה העירונית  עם עו"ד סמי ישראל בנושא סוגיות משפטיות הנפוצות ברכוש המשותף ובסופו הוקדש זמן לשאלות ותשובות עם מר אבי עמר, סמנכ"ל תפעול תאגיד מעיינות הדרום.

ההיענות למפגש הייתה גדולה מהצפוי ומילאה את הספרייה באווירה משפחתית טובה ונעימה.

הערב נפתח בהרמת כוסית עם ראש העיר הגב' טלי פלוסקוב, שבירכה והוקירה את פועלם של וועדי הבתים והפעילים, למען שמירה וטיפוח הבניינים בעיר ועודדה אותם להמשיך בפעילות חשובה זו.

מר יחזקאל יגנה, ממונה את"ד דרום  חיזק בשמו ובשם מר ראובן צדוק, מנכ"ל האגודה,  את ידי הוועדים והפעילים  ואמר שהוא יודע ש "וועדי הבתים והפעילים הם מנהיגים שעושים עבודה נאמנה ותובענית ועל כן מגיע להם - כל הכבוד "

כיבדו בנוכחותם, מר רמי נבון- מנכ"ל העירייה, מר דודו שי- חבר מועצה שכיהן גם כוועד בית ומכיר את הקשיים מקרוב.  מר עופר סלע- מנהל הספרייה, לי יצחק – אחראית אירועי תרבות  בספריה, רובי אייזקס - רכזת שי"ל בעירייה, שרון דלמן - מנהלת מרכז הגישור ועוד.

עו"ד סמי ישראל, מקצועי ומומחה בתחום חוקי הבתים המשותפים התייחס לסוגיות חשובות בבתים משותפים כמו: דירות בשכירות, חובות והאחריות לתשלומים, דרכי גבייה והגשת תביעות , שירותי האגודה  והסיוע לחברים. הוסיף מידע חשוב ומעניין ונתן כלים ומענה לבעיות שמתמודדים הוועדים והדיירים מידי יום ביומו.

היות וזה לא היה המקום לבדיקות ספציפיות של כל המקרים בנושא המים,                                 למרות הרצון הטוב של אבי ואורכו של הערב, לא ניתנו כל התשובות למשתתפים, אך שיתוף הפעולה הניב החלטה חשובה ובשורה לתושבים בהבטחה שבנוסף לשירות הרגיל, תרחיב מעיינות הדרום את השירות בערד בפגישה של פעם בשבוע עם תושבי הבתים המשותפים ובתיאום מראש, לבדיקה ולקבלת טיפול יעיל יותר בעניינם.

הרשות והאגודה שמחה להמשיך ולקיים מפגשים אלו במטרה לתת מידע וכלים  לעידוד תחזוקה טובה יותר של הבתים.

תודה לכל המשתתפים הרבים ולשותפים הטובים  שעזרו לקיים מפגש מרתק וחשוב זה.