הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

תזמורת הקאמרית של ערד חוזרת עם תכנית חדשה ומאתגרת

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: מערכת עיתון הצבי
תאריך: 2014-09-10 19:52:14

תזמורת הקאמרית של ערד חוזרת עם תכנית חדשה ומאתגרת
"תזמורת הקאמרית של ערד חוזרת עם תכנית חדשה ומאתגרת"

ב 20 בספטמבר יתקיים קונצרט של התזמורת הקאמרית של ערד וסולניה והקהל מוזמן לערב חוויתי בניצוחו של ולרי סומורוב בו ינוגנו יצירות של היידן, שוברט, בראמס ושופן.

בן היצירות המפורסמות שינוגנו בקונצרט תהיה גם היצירה הפופולארית ביותר של אסטור פיאצולה, "Adios Nonino"שכתב כשנודע לו על מותו של אביו. המוסיקה של פיאצולה היא הסמל של בואנוס איירס, יותר ממארדונה, יותר מהבשר על האש, היא נשמעת כעיבוד לתזמורת צלילי הרחוב, בין המכוניות, קפה ,שיחות וויכוחים ,עשן הסיגריות והאגזוזים של העיר המופלאה הזו.

התזמורת מייסודה של אלה סומורובשחגגה לאחרונה 20 שנות נגינה, ממשיכה להתפתח, לקלוט לשורותיה נגנים חדשים ולפתח תוכניות חדשות.

נגני התזמורת החלו  את דרכם המוסיקלית בגיל צעיר מאוד ומופיעים מזה שנים רבות בהצלחה רבה גם בארץ ובגם בחו"ל.

בעשרים שנותיה הייתה התזמורת הקאמרית מקור גאווה לעיר ערד, ולמדינת ישראל ומקימיה, מוריה ונגניה מהווים  דוגמה ומופת לחלוציות מוסיקלית.

הודות לעשייה המוזיקלית הפורייה של התזמורת הקאמרית מערד זכו שוחרי מוזיקה רבים מכל רחבי הארץ ליהנות מרפרטואר הנפלא והביצוע המושלם.

כמו כן בקונצרט יתארחו סולנית האופרה ישראלית , אלה וסילביצקיה-מולצנובה, סופרן, במבחר יצירות ידועות וגב' פאינה אייזנברג, פסנתרנית ידועה שתבצע את "אהבתי היחידה" של המלחין פטרסון.

 מוצ"ש,20 לספטמבר, בשעה 20:00 באולם אורון הכניסה חופשית