הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

מופע סיום שנה" ל: אקורד מהלבבות ב" לבאות"

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: וועד הורי" לבאות"
תאריך: 2014-05-28 20:23:44

מופע סיום שנה" ל: אקורד מהלבבות ב" לבאות"
"מופע סיום שנה" ל: אקורד מהלבבות ב" לבאות" "

ביום רביעי 21/5/14 כל משפחת "לבאות" ואורחים נכבדים הגיעו לקולנוע "אורון" למופע חגיגי: אקורד מהלבבות ב"לבאות" , בסימן: "האחר הוא אני" -"ואהבת לרעך שאינו כמוך."

הידעתם? אקורד הוא צירוף של שלושה צלילים או יותר המנוגנים יחד. כמו שכמה צלילים המנוגנים יחד יוצרים מוזיקה חדשה, כך כמה תלמידים המנגנים יחד יוצרים יצירה חדשה בשיתוף פעולה אמיתי.

תלמידי ביה"ס "לבאות" , בהדרכת הצוות חינוכי, הציגו במופע מוזיקאלי מרהיב את העשייה השנתית בתחום המוזיקה ואכן כולם הסכימו פה אחד: הייחודיות כבית ספר מנגן ושר הורגשה במהלך המופע כולו בנגינה של תזמורת תלמידי שכבות ד-ו' והמון, המון שירה!

אנו כהורי התלמידים חווינו גאווה במיוחד לאחר שבמת האולם התמלאה,כל פעם מחדש, בילדים שהופיעו: כאלה שמנגנים, אחרים שרים ובין לבין גם קטעי קישור שתלמידים המחיזו בחן רב.

כל תלמידי ביה"ס הציגו בפני האורחים מגוון כישורים כתוצרים של עמל והשקעה מצד כל השותפים: הילדים עצמם וכל הצוות החינוכי,כאן המקום לציין שמורי המוזיקה הם חלק בלתי נפרד.

ציטוט מתאים הינו מדברי אחד הקריינים: "דרך קטעי ההמחזה והשירה

יינתן ביטוי ללמידה ויצירה שניתן אף לסכם במשפט ואימרה: ואהבת לרעך שאינו כמוך!

יישר כוח על ההשקעה לכלל צוות "לבאות" ומכאן שלוחה תודה מכל הלב לצוות האחראי באופן ישיר על הפקת ערב מיוחד במינו: למנהלת ביה"ס –סימה ברון, לסגנית מנהלת ביה"ס-מירטה מן ולמורים: סבטלנה גוטמן וילנהמוסטוביקבתחום המוזיקה, לאידה הכט על הכתיבה, לאיריס ארז על הכנת תלמידים לקטעי הקישור, למארט ואביבה סגל על התפאורה, לרוית אלמדהוי על עיצוב ההזמנה, למעיין חרורי מאחורי הקלעים בכל חזרה ואחרונה חביבה: למלכה אלעד כרכזת קרן קרב המובילה באופן ישיר את ייחודיות ביה"ס במהלך כל השנה!

הצוות החינוכי של בית ספר "לבאות" – מנגן ושר מאמין בלב שלם שדרך הכוונה מקצועית, יכול כל ילד וכל ילדה לצאת לדרכו בעולם הנגינה וזאת זכות, לנו ההורים, לראות את ילדינו מתקדמים ומתפתחים בתחום.

 

כבר מצפים, בכיליון עיניים, למופע מוזיקאלי בשנה הבאה ועד אז -תודה מיוחדת למורים שמלמדים ומקדמים את תלמידי "לבאות" בתחום המוסיקה ולמורים מהקונסרבטוריון בערד, על שיתוף פעולה פורה בשנה"ל תשע"ד.