הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

מעשים טובים - צביעה וגינון בבתים משותפים

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
אודות הכתב: פיאר אלקובי ואולגה מיצורין- נציגות הבניין
תאריך: 2014-03-12 23:40:05

מעשים טובים - צביעה וגינון בבתים משותפים
"מעשים טובים - צביעה וגינון בבתים משותפים"

פרויקט של צביעת בניינים משותפים בעיר הינו חלק משמעותי "ביום המעשים הטובים" שמבוצע ע"י האגודה לתרבות הדיור - עיריית ערד ובשיתוף עם גופים שונים, כמיטב המסורת הטובה.

את "יום המעשים הטובים" שהתקיים ב – 11/03/14 ריכזה אילנה נירנברג, רכזת המחלקה לשירותים חברתיים בראשותה של עליזה בראון, מנהלת המחלקה. רותי אייזנברג, מנהלת סניף את"ד שאחראית על תחום הבתים המשותפים בעיר, הובילה את פרויקט הצביעה והגינון בבניינים. חשוב לספר שבשבועות האחרונים רחש משרדה של רותי מתנדבים, וועדים מובילים ופעילים שניסו ביחד עם הרשות להניע פרויקט גדול ומורכב זה.

ידענו שהבחירה של הבניינים לא הייתה קלה, מקבלי ההחלטות השתדלו להיצמד לקריטריונים מובנים שהם: חלוקה שווה של הפרויקטים בין השכונות הוותיקות, צרכי הבניין, חברות באת"ד ושיתוף פעולה של הדיירים וחשוב לא פחות, מידת ההשפעה הכוללת של הצביעה על חזות פני הבניינים בעיר.

נבחרו הבניינים בשכונת טללים: האחד ברח' הקנאים 51, בניין בל חזות מוזנחת לצורך צביעה ובכיסוי כתובות גרפיטי וגינון והבניין השני ברח' א. בן יאיר 40, לצורך שיפור הגינון.

לטובת הפרויקט נרתמו מתנדבים רבים וטובים: חיילי בא"ח הנחל בקישור האגודה למען החייל, דיירי הבניין, וועדי בתים ופעילים תלמידי ביה"ס טללים וכמובן קיבלנו סיוע נדיב של עובדי מחלקות העירייה השונות בעיקר של הצוות של מח' הגינון המסורים בראשותו של מוסא, מנהל המחלקה.

התקיים פרויקט איכותי ומהנה שהפך את היום להפנינג שלם של צביעה, שתילה, עזרה הדדית וצחוקים בקרב המשתתפים, הוועדים והפעילים דאגו כל היום לרווחת המתנדבים הציעו שתייה, כיבוד ואוכל וטיפלו בשאר המשימות.

באמצע היום התקיים טכס חלוקת תעודות ברחבת הבניין במעמד טלי פלוסקוב, ראשת העיר. פלוסקוב בירכה ושיבחה את המשתתפים הרבים ואת התוצאות היפות ועודדה להמשך הפעילות הברוכה לטובת תושבי השכונות.

אנו רוצים להודות מכל הלב, לכל המתנדבים הנפלאים: חיילי בא"ח הנחל, והאגודה למען החייל, וועדים ופעילים, תלמידי ביה"ס טללים ועובדי הרשות. עשיתם עבודה נהדרת וברוכה. תודה גדולה לעמותת הרוח הטובה, להום סנטר בערד , לאגודה לתרבות הדיור בראשותו של המנכ"ל ראובן צדוק ולרשת, לעיריית ערד בראשותה של טלי פלוסקוב, ראשת העיר, על כל התמיכה והתקצוב שעזרו להוציא את הפרויקט לפועל ברמה טובה.

בזכותכם, קיבלנו שי נאה לחג האביב: חזות בניינים מחודשת ומרעננת ששיפרה לנו משמעותית את ההרגשה בבניין, העלתה את איכות החיים בו ואת ערכו של הנכס.

אנו מצדנו, נשתדל לשמור ולטפח מפה והלאה כי בסופו של דבר. זהו נכס פרטי שלנו ופונים לתושבים בבקשה לכבד את העבודה של המתנדבים ולעזור לנו ולכולנו לשמור על סביבה נקייה ומטופחת.