הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

פלוסקוב נטלה את סמכויותיו של אדרי

מאת: בן שיף writer
אודות הכתב: בן שיף
תאריך: 2013-09-03 23:31:37

פלוסקוב נטלה את סמכויותיו של אדרי
"פלוסקוב נטלה את סמכויותיו של אדרי"

אדרי בתגובה בחר להתפטר מתפקידו

בשבוע שעבר, הודיעה ראשת העיר טלי פלוסקוב מעל דפי הפייסבוק כי היא בוחרת ליטול את סמכויותיו של מ"מ וסגן ראש העיר משה אדרי. אדרי בתגובה בחר להתפטר מתפקידו.

"לאחרונה חשתי", כתבה פלוסקוב בדף הפייסבוק שלה, "כי משה החל בפעולות פוליטיות שונות, הגעתי למסקנה כי לטובת כולנו, עדיף להיפרד כמה שיותר מהר". עוד כתבה: "העברתי לו לפני זמן קצר הודעה על החלטתי ליטול ממנו את כל סמכויותיו כמ"מ וכסגן ראש העיר".

תגובת משה אדרי: "מבחינת ראש העיר וכל ראש עיר יש לו את הסמכות הבלעדית להסיר את הסמכויות ואת השכר. שכר אין לי אז אני לא מתרגש. את התואר סגן וממלא מקום קיבלתי ממועצת העיר בהצבעה ורק מועצת העיר יכולה להדיח אותי. משמע היא רק "הסירה סמכויות" ואני בעקבות ההתנהגות הקלוקלת והויכוחים שהיו בייננו, ביום ראשון הגשתי את ההתפטרות שלי. כל ההתנהלות הבזויה שהיא מודיעה קודם לציבור ורק אחר כך לי היא לא מקובלת. בדקתי והאימייל בו היא מודיעה על העניין לא התקבל, זה הציבור הודיעה לי על זה ולא היא. זוהי שיטת התנהלות שמבזה את תפקיד ראש העיר. כשהצטרפתי לקואליציה, שיתפנו פעולה, הבאנו תקציבים, כל משרדי הממשלה של הליכוד פתחו לי דלתות. עשיתי את הכל מכל הלב בשבילה ובשביל העיר. היה שיתוף פעולה מצוין בינינו, העיר הרוויחה מזה. ההתדרדרות החלה ברגע שזיהיתי את התחרדות העיר. היא טוענת שזה בגלל שרציתי להיות מספר 2 והיא לא רצתה, זה נכון שהיה סיכום מזמן שאנחנו הולכים ביחד, אני כל הזמן ציינתי שגם אם תגיד לי שהולכים ביחד בשום פנים ואופן נלך בלי גור- לזה אני לא מוכן. אני לא מוכן שהעיר תתחרד בקיצוניות כזו והמשבר התחיל משם. בפוליטיקה הכל אפשרי, אולם בהתנהלות שלה בפייסבוק מולי זה גרם למשבר אמון שלא ניתן לגישור. אני לא אפגע בסעיפים שמשרתים את העיר בשום פנים ואופן בגלל מערכת היחסים שלי עם טלי, יש לנו אחראיות. אלא אם כן אני אחשוב שיש כאן טעם נפגם לעיר.

תגובת ראשת העיר טלי פלוסקוב: "בחודשים האחרונים פנה אלי שוב ושוב משה אדרי בבקשה להיות מס' 2 שלי ברשימה משותפת או ברשימתי, הודעתי לו שהנושא טרם עלה על סדר יומי ושנטייתי היא לרוץ בנפרד כדי לא לאבד מנדטים. לפני כשבוע גיליתי כי פינה בשקט את חפציו ממשרדו בעירייה, היה ברור לי שעומד להיות כאן תרגיל פוליטי מסריח. קראתי לו לשיחה והצעתי לו להיפרד בכבוד ולחתום על הודעה משותפת בה נכתב כי הפרידה היא על רקע אי הסכמה להליכה משותפת- משה ביקש שהות של יום. לצערי, הוא ניתק מגע, פשוט נעלם ולא השיב לכל פניותיי, אי לכך שלחתי לו הודעה באמצעות הדואר האלקטרוני בה מסרתי על החלטתי ליטול ממנו את כל סמכויותיו ולאחר זמן קצר פרסמתי פוסט בפייסבוק. אני רואה בעובדה כי משה ביקש לשמש כמספר 2 שלי הבעת אמון אישית בי ובדרכי, אולם פוליטיקה זה פוליטיקה ומרגע שהבין סופית כי אינני מתכוונת ללכת על המהלך הזה, החל פתאום להיות אופוזיציונר. זה לא ראוי, לא מקובל ולכן פעלתי בהתאם".