הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

חגיגה דמוקרטית בבחירות למועצת תלמידים בבי"ס לבאות

מאת: הורים פעילים writer
תאריך: 2012-11-15 13:56:30

חגיגה דמוקרטית בבחירות למועצת תלמידים בבי"ס לבאות
"חגיגה דמוקרטית בבחירות למועצת תלמידים בבי"ס לבאות"

יום שישי 2.11.12 הפך  ליום חגיגי  בבית ספר לבאות-מנגן ושר, במהלך היום הגיע לשיאו תהליך של למידה חווייתית על מושגים וערכים דמוקרטיים לקראת יום הבחירות למועצת תלמידים לשנת תשע"ג.

מסע הבחירות כלל תעמולת המתמודדים, מצעים עם מסרים ברורים,ניכר שבתהליך הושקע שיקול דעת באמירות וכן הרצון להשפיע בדרך חיובית. הבחירה של המועמדים הייתה  באחריות התלמידים ואכן חברת ילדי ביה"ס קבעה מי יהיו הנציגים שיובילו את התחומים החברתיים יחד עם רכזות החינוך החברתי. התלמידים למדו על החשיבות של הזכות להביע את דעתם באמצעות הצבעה למועמדים לבחירות, בכך מתבטא כוחם להשפיע ועל-פי החלטת הרוב, בספירת קולות, יהיה ההרכב המייצג  של תלמידים במועצת התלמידים. חשוב לעודד כל אחד ואחת כך שיוכלו להמשיך ליזום ולתרום למען הילדים גם אם בפועל לא נבחרו לכהן כחברים במועצת התלמידים. הפעילות של יום הבחירות למועצת התלמידים החלה בהתכנסות בית-ספרית מיוחדת אשר כללה את הצגת המועמדים, דברי ברכות ואיחולי הצלחה מפי מנהלת בית הספר, ברכה אורנן, גם הרכזת החברתית ענבל אברהמי ברכה וסקרה גם את הכללים לבחירות הוגנות ואף הוזמן יו"ר ביה"ס מיכה שרביט שאיחל בהצלחה לכלל המתמודדים. במהלך התכנסות הופיעה מקהלת בית הספר בשירה ונגינה בניצוחה של המורה למוזיקה ילנה מוסטוביק וקטע נגינה בשילוב כלי נגינה שונים: חלילית, כינור וגיטרה על-ידי  שלושה ממורי המערך המוזיקאלי בימי שישי: אידית, מרדכי ויוסי.

ברכות לכל הילדים המקסימים שנבחרו לייצג את ילדי ב"ס לבאות

במועצת  התלמידים:

משכבה ב': ( משקיפים) יעל כליפא, מאי רבינוביץ, מירון מינץ ושרון גור משכבה ג': ארבל הודסמן, יונתן עמרן, אמיר דידנקו ואושר אבודרה משכבה ד': אראל איפרגן, שי קרנצברג, אור עמר וסמואל בורנשטיין משכבה ה': סיגל פיאבקה ,ג'יין פיבוברוב, אליזבט דוגמרוב ויפעת סלע

משכבה ו': ניצן גלייזר, טופז סיגרון, נעה גרויסמן, לין אגרוניאן

איחולי הצלחה בתפקידים החדשים ליושבת ראש ניצן גלייזר מכיתה ו'1 והסגניות סיגל פיאבקה מכיתה ה'1 ואליזבט דוגמרוב מכיתה ה'2.

כולנו סומכים עליכם, נציגי מועצת התלמידים היקרים, שתמשיכו לטפח חברת ילדים ערכית שכל אחד מכם מגלה אכפתיות וכבוד ומוכן לתפקיד החשוב - מעורבות חברתית מכל הלב!

בהזדמנות זאת נברך גם בשם כל הורי ביה"ס והצוות החינוכי את יושב ראש מועצת ההורים הנבחר מיכה שרביט ואת סגניו מירי לגזיאל וניסים זנו.תודה מיוחדת שלוחה לרכזות החברתיות ליאורה סמרוביצקי וענבל אברהמי ולמורה אידה הכט על הובלת התהליך כולו. לסיום, תודה לכל ההורים שבאו לסייע ביום הבחירות ולצוות החינוכי הממשיך לטפח את האקלים החינוכי – חברתי בבית הספר לבאות מנגן ושר , ישר כוח!

"הטוב והמעולה שבנפש האדם יכול לצמוח ולגדול במידה שיהא מחובר לציבור ומעורה בו"  (אלברט איינשטיין)