הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

אנשים טובים מאוד

מאת: נדין גינו וקבוצת פעלי הפטיו writer
תאריך: 2012-10-25 14:03:21

אנשים טובים מאוד
"אנשים טובים מאוד"

לפני יותר מחמישה חודשים הוקמה קבוצה חברתית של תושבי הפטיו. הקבוצה מורכבת מתושבים שרוצים לשפר את איכות החיים בשכונה והבינו שהשינוי הוא אפשרי אך הוא חייב לבוא מתוכנו.

הצעד הראשון שהביא לכך שקולנו יישמע היה יום הניקיון שאורגן על ידינו ב-11 לספטמבר 2012. לכאורה אירוע שגרתי... אלא שמעולם לא הייתי חושבת כי יום ניקיון יכול להביא לכל כך הרבה שמחה וסיפוק למשתתפים. תמיכתם  והשתתפותם של מתנדבים רבים נתנה לו אווירת חג. הרמת כוסית שהתקיימה בסופו של יום הניקיון העצימה את תחושת השמחה והאחדות של תושבי הפטיו. קיבלנו ברכות ואיחולים מכל התומכים ביוזמתנו ואנחנו בתורנו יכולנו להודות לכל מי שהשתתף.

גדולה הייתה הפתעתנו כשראינו כמה מהר פעלו כתבי עיתון "הצבי" שפרסמו מייד את האירוע. יישאר כוח!!! אבל אחרי שקראתי את הכתבה על יום הניקיון התעצבתי לגלות כי לא הוזכר כלל בכתבה את שמה של רותי אייזנברג מתרבות הדיור, אשר מעבר להשתתפותה ביום הניקיון ותמיכתה בפעילות הקבוצה, תרמה חלק ניכר מהכיבוד בהרמת הכוסית. אנחנו מודים לה על כך מקרב לב.

החלטנו לפנות למערכת העיתון כדי לתקן את הטעות שנעשתה וכן להודות לכל אלה שתומכים בנו ועוזרים לנו להתמודד עם כל המכשולים העומדים בדרך לשיפור החיים בשכונת הפטיו.

בתקווה שמספר הראויים לתודה יגדל!