הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

סוף שנת פעילות של מועדון הפנסיונרים

מאת: מרים בורקו writer
תאריך: 2012-08-02 14:05:20

סוף שנת פעילות של מועדון הפנסיונרים
"סוף שנת פעילות של מועדון הפנסיונרים"

ביום חמישי שעבר, בבוקר חם במיוחד, נכנסנו ל"נווה המדבר" הפרטי שלנו – מועדון הפנסיונרים במתנ"ס. הסיבה למסיבה – סוף שנת הפעילות.

שום דבר לא עצר את האנשים מלהשתתף במסיבה, בטח לא החום שהיה בחוץ. השולחנות, כרגיל, היו ערוכים בטוב טעם, מפות וכיבוד. ומסביב האנשים צוחקים, נהנים מסיומה של עוד שנת פעילות. חמישים נשים יש במועדון, רובן סורגות, שלוש פעמים בשבוע ובהדרכת שושנה ויוכבד. את הסריגים שלהם, היפיפיים, ניתן לקנות! הפעילות הזו מכנסת אותן ביחד, ליצירה ולחוויות משותפות. רכזת התרבות שרון ומי שעוזרת לה מרינה מארגנות לנו הרצאות וחוגים שונים. צד נפלא נוסף של המועדון היא המקהלה, בניצוחה של גב' סבטלנה. זו מקהלה נודדת שמופיעה במרכזים שונים ממיתר עד באר שבע ומתקבלת תמיד בהתלהבות ע"י החברים מכאן ומשם. ביום חמישי הייתה גם שירה בציבור בהדרכת דודו והשמחה הייתה רבה. בסופו של האירוע חילקו מתנות לחברי המועדון, מתנת "מגבות ערד" וזה המקום גם להזכיר את מוטורולה שתומכת בנו לאורך השנה.

כעת המועדון יוצא לפגרת קיץ, כולנו ממתינים בקוצר רוח לתחילת השנה הבאה. מי ייתן ונהיה כולנו בריאים ונוכל לשוב ולשמוח ביחד וליהנות משנת פעילות נוספת.

חופש נעים לכולם.