הוסף למועדפים מערכת עיתון הצבי: 08-995-7777

ערד

והסביבה - ברוכים הבאים לערדניק, אתר החדשות המוביל בעיר ערד.

אנדראה בוצ'לי ריגש אלפים למרגלות המצדה

מאת: מערכת עיתון הצבי writer
תאריך: 2011-06-16 11:12:07

אנדראה בוצ'לי ריגש אלפים למרגלות המצדה
"אנדראה בוצ'לי ריגש אלפים למרגלות המצדה"

במופע מרגש שהתקיים בהיכל התרבות של הטבע למרגלות המצדה, חתם הטנור אנדראה בוצ'לי את פסטיבל האופרה במצדה. הופעתו אורגנה על ידי המועצה האזורית תמר ותנועת אור והכנסותיה יוקדשו להקמת "שער הנגב" - בית מבקרים בעיר העתיקה בבאר שבע.
אלפי אוהבי אופרה הגיעו ביום ראשון לצפות בהופעתו של הטנור האיטלקי המפורסם אנדראה בוצ'לי במצדה. הופעתו של בוצ'לי, חתמה את פסטיבל האופרה שהתקיימה במשך שבועיים למרגלות המצדה.
הקונצרט של בוצ'לי, שהגיע לישראל לקונצרט חד פעמי למען תושבי הנגב והגליל, התקיים בחסות המועצה האזורית תמר ותנועת אור הפועלת ליישוב ופיתוח הנגב והגליל. כל ההכנסות מערב הגאלה המיוחד, יאפשרו לתנועת אור להשלים את הקמת "שער הנגב", בית בלומפילד – מרכז המבקרים החדשני שנבנה בעיר העתיקה בבאר שבע. "שער הנגב" יחשוף ויקדם את ערי ויישובי הנגב, תוך הצגת מגוון האפשרויות והיתרונות הטמונים במעבר אליהם. מרכז המבקרים צפוי לארח 200 אלף מבקרים בשנה.
במדבר הפתוח, תחת שמיים זרועי כוכבים, עלה בוצ'לי לבמה לקול מחיאות כפיים מהטריבונות. המופע היה מרהיב בעוצמתו, מרתק ומעורר השתאות. הקונצרט החגיגי של בוצ'לי סחף אחריו כ - 8000 צופים שדרשו וקיבלו שישה הדרנים מהטנור המפורסם. במהלך ההופעה הצטרפו אל בוצ'לי בדואטים מרגשים הזמרות אחינועם ניני ומירה עוואד. התוצאה היתה מרגשת ומסעירה.
דב ליטבינוף, ראש המועצה האזורית תמר: "פסטיבל האופרה הוא גולת הכותרת של מופעי התרבות בטבע שאנו מעלים מדי שנה.  לצד הופעות אאידה, היינו שותפים השנה גם לקיום הקונצרט הייחודי של גדול זמרי האופרה בעולם - אנדריאה בוצ'לי.  אנו מלאי גאווה להיות שותפים מלאים של תנועת אור לעשייה המבורכת למען ההתיישבות בנגב.  באמצעות השתתפותנו בפרויקט שער הנגב, אנו מוכיחים כי אנו עמלים על ההתיישבות לא רק באזור ים המלח אלא באזור הנגב כולו".